Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:

Ветдерм, 15 мл флакон

БРОВАФАРМА
2024-04-30 UAH 89.40
Дерматологічні
Собаки
Кішки
+-1
Новинка
Ветдерм, 15 мл флакон
Є в наявності
Артикул: 000016920 Штрихкод: 4820012504664
Оберіть фасування:
89.40 грн
Купити
Види тварин:
Собаки
Кішки
Лікарська форма:
суспензія для перорального застосування
Діючі речовини:
Метіонін, Тріамцинолон, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Бурштинова кислота , Вітамін B2 / рибофлавін, Вітамін B6
Фармакологічні властивості:

Тріамцинолон — синтетичний фторвмісний глюкокортикоїд з вираженою протизапальною, протиалергійною, десенсибілізуючою та антитоксичною дією. Метіонін знешкоджує токсичні продукти обміну речовин шляхом метилювання і транссульфурування. Бурштинова кислота прискорює процеси регенерації пошкоджених клітин шкіри, стимулює і нормалізує енергетичний та пластичний обміни, має антитоксичну дію, підсилює біохімічні і фізіологічні відновні процеси в епідермісі та усуває метаболічний ацидоз у тканинах. Вітаміни групи В значно покращують стан шкірних покривів, особливо при себорейному дерматиті і пелагрі.

Назва препарату Ветдерм
Артикул 000016920
Штрихкод 4820012504664
Номер РП AB-09380-01-20
Групи препаратів Дерматологічні, Гормональні, Протизапальні
Лікарська форма Суспензія
Діючи речовини Метіонін, Тріамцинолон, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Бурштинова кислота , Вітамін B2 / рибофлавін, Вітамін B6
Види тварин Собаки, Коти
Застосування Перорально з кормом, Перорально на корінь язика
Призначення Для шкіри, Від шкірних паразитів
Показання Алергія; Артрити; Дерматит; Екзема; Запалення; Набряк; Опіки; Свербіж; Тендовагініт


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

тріамцинолон — 1 мг

метіонін — 50 мг

бурштинова кислота — 2 мг

вітамін В2 (рибофлавін) — 5 мг

вітамін В3 (PP, нікотинамід) — 10 мг

вітамін В6 (піридоксин) — 3 мг 


Опис

Суспензія світло-жовтого або темно-жовтого кольору.


Фармакологічні властивості

Тріамцинолон — синтетичний фторвмісний глюкокортикоїд з вираженою протизапальною, протиалергійною, десенсибілізуючою та антитоксичною дією.

Протизапальні властивості обумовлені стабілізацією мембран клітин, в тому числі лаброцитів і органел (лізосом), пригніченням активності фосфоліпази A2, припиненням вивільнення арахідонової кислоти з фосфоліпідів клітинних мембран і зниженням рівня продуктів її метаболізму. Пригнічує гіалуронідазу, гальмує поділ лаброцитів і зменшує їхню дегрануляцію, пригнічує синтез фактора активації тромбоцитів і проліферацію сполучної тканини. Завдяки зниженню кількості Т- і B-лімфоцитів, порушенню їхньої взаємодії, зупиненню міграції B-лімфоцитів забезпечує імунодепресивну і протиалергійну дію. Зменшує вміст імуноглобулінів у сироватці крові, пригнічує кооперацію фагоцитів і лімфоцитів. Протишокова і антитоксична дія базується на зниженні проникності ендотелію судин, мембранопротективних властивостях та активації ферментів печінки, які беруть участь у метаболізмі ендо- та ксенобіотиків.

Біодоступність тріамцинолону після перорального застосування становить 20-30%. Дія починається через 1-2 години та триває 6-8 годин. Період напіввиведення із сироватки крові становить 2-5 годин, із тканин — 18-36 годин. Тріамцинолон на 40% зв’язується з білками сироватки крові, в основному з глобулінами. Метаболізується у печінці, невелика кількість — у нирках. Виводиться з організму в основному з сечею у вигляді неактивних метаболітів.

Метіонін — незамінна амінокислота, є джерелом сульфгідрильних і метильних груп, має ліпотропну дію (попереджає накопичення жиру в печінці при недостатності холіну, який бере участь у синтезі фосфоліпідів). Знешкоджує токсичні продукти обміну речовин шляхом метилювання і транссульфурування.

Бурштинова кислота прискорює процеси регенерації пошкоджених клітин шкіри, стимулює і нормалізує енергетичний та пластичний обмін, має антитоксичну дію, підсилює біохімічні і фізіологічні відновні процеси в епідермісі та усуває метаболічний ацидоз у тканинах.

Вітаміни групи B відіграють важливу роль в обміні речовин, беруть участь в клітинних окиснювально-відновних реакціях амінокислот. Ці вітаміни значно покращують стан шкірних покривів, особливо при себорейному дерматиті і пелагрі. Вони легко всмоктуються в тонкому кишечнику і виводяться із сечею у вигляді різних метаболітів.


Показання

Лікування собак і котів за запальних, алергічних, аутоімунних та інших захворювань шкіри і суглобів.


Протипоказання

Не призначати тваринам, чутливим до діючих речовин препарату, за системних грибкових уражень, гострих інфекційних захворювань, діабету, вагітним і лактуючим тваринам, кошенятам віком до 2 місяців, цуценятам віком до 3 місяців.

Не застосовувати в періоди щеплення, особливо живими противірусними вакцинами та одночасно з іншими кортикостероїдними препаратами.


Спосіб застосування та дози

Перед використанням флакон із препаратом ретельно струшують і застосовують перорально один раз на добу, під час ранішньої годівлі з невеликою кількістю корму або вводять безпосередньо на корінь язика за допомогою шприца-дозатора. Дози препарату для лікування тварин у перші 4 доби наведені у таблиці.

Вид тварин Маса тіла, кг Добова доза, мл / тварину
Собаки <10 0,51
10-20 1
20-30 1,5
30-40 і більше 2
Коти 1-3 0,25
3 і більше 0,5


Для лікування у наступні 8 діб дозу зменшують удвічі. Термін лікування може бути подовжений після погодження з ветеринарним лікарем.


Застереження

При застосуванні препарату в рекомендованих дозах побічних явищ та ускладнень не спостерігається. Зрідка у окремих тварин можливе блювання, пригнічення, надмірна слинотеча, розлади ШКТ. У цих випадках використання препарату слід припинити.


Умови зберігання

У сухому темному, недоступному для дітей місці, за температури від +4 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 28 діб. 


Термін придатності 

2 роки.Ветдерм: універсальний помічник за шкірних захворювань


Шкірні ураження, хвороби шкіри, дерматологічні захворювання — найчастіші питання, з якими власники собак і котів звертаються до ветеринарних клінік. Часто подразнення у домашніх улюбленців виникають на морді (навколо очей, губ, підборіддя), нижній поверхні шиї, животі, під лапками. Чутливою може бути й шкіра навколо хвоста та між пальцями. Запальні реакції шкіри можуть розповсюджуватися на вуха та спричинювати отити. Препарат Ветдерм ефективний за таких захворювань:

 • алергічний аліментарний дерматит;
 • блошиний дерматит — найпоширеніше дерматологічне захворювання, що виникає через чутливість та гіперчутливість до слини бліх і кліщів (одна блоха робить до 400 укусів за добу);
 • екзема;
 • свербіж невідомого походження;
 • бактеріальні ураження шкіри (лікують у комплексі з протимікробними препаратами);
 • набряки шкіри, суглобів, носової порожнини (лікують після виключення вірусних захворювань).

Ветдерм варто застосовувати й тоді, коли важко визначити причину захворювання або тварині потрібна негайна допомога. Демократична ціна препарату робить його доступним для більшості хазяїв домашніх улюбленців.


Ветдерм — достойна відповідь атопічному дерматиту


Серед шкірних захворювань чи не найпоширенішим є атопічний, або алергічний дерматит. За міжнародною статисткою, від 3 до 30% собак і котів у всьому світі страждають на цю хворобу.

Атопічний дерматит — генетично-обумовлене запалення шкіри, яке супроводжується сверблячкою й пов'язане з надмірною продукцією імуноглобулінів, спрямованих проти алергенів навколишнього середовища.

Відомо, що від впливу зовнішніх подразників організм захищає імунна система. Якщо вона надмірно реагує на незначні та відносно безпечні фактори, виникають порушення, які проявляються на шкірі у вигляді сверблячки, еритеми, розчісування, алопеції, неприємного запаху, піодермії, отиту, кон’юнктивіту.

З віком прояви атопічного дерматиту часто посилюються, може зникнути його сезонність, яка спостерігалася на початку захворювання.

На жаль, атопічний (алергічний) дерматит є захворюванням з невизначеною етіологією і його не можна вилікувати остаточно, але можливо зменшити прояви клінічних ознак і взагалі позбутися них.

Однак процес лікування є тривалим і багатоступеневим. Саме тому лікування атопічного дерматиту у собак і котів передбачає постійне використання препаратів, які лікар ветеринарної медицини підібрав індивідуально, з урахуванням особливостей конкретної тварини та її власника.

Ветеринар також має коригувати призначене лікування, враховуючи вплив лікарських засобів на здоров’я тварини. Через те, що суспензія для перорального застосування Ветдерм містить тріамцинолон (кортикостероїдний гормон), препарат рекомендовано використовувати курсом. Але за умови пильного контролю за станом тварини Ветдерм може бути призначений на постійній основі.


Склад та особливості застосування препарату Ветдерм


 • тріамцинолон — помірно активний кортикостероїд, який забезпечує імунодепресивну, протиалергійну та антитоксичну дію;
 • вітаміни РР (нікотинамід), В2 (рибофлавін), В6 (піридоксин) беруть участь в обміні амінокислот, покращують стан шкірних покривів, знімають подразнення, легко засвоюються в тонкому кишечнику;
 • метіонін знешкоджує токсичні продукти обміну речовин;
 • бурштинова кислота прискорює процеси регенерації шкіри та загоєння ран, проявляє антитоксичну дію, усуває метаболічний ацидоз в тканинах.

Курс застосування має два етапи: перші чотири дні лікувальна доза вище, у наступні 8 днів її зменшують на 50%. Для постійного використання препарат призначають лише тоді, коли є можливість невпинно стежити за станом тварини.

Переглянуті товари
Ветдерм, 15 мл флакон
Новинка
Дерматологічні
Ветдерм, 15 мл флакон
Назва препарату
Ветдерм
Артикул
000016920
Штрихкод
4820012504664
Номер РП
AB-09380-01-20
Групи препаратів
Дерматологічні, Гормональні, Протизапальні
Лікарська форма
Суспензія
Діючи речовини
Метіонін, Тріамцинолон, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Бурштинова кислота , Вітамін B2 / рибофлавін, Вітамін B6
Види тварин
Собаки, Коти
Застосування
Перорально з кормом, Перорально на корінь язика
Призначення
Для шкіри, Від шкірних паразитів
Показання
Алергія; Артрити; Дерматит; Екзема; Запалення; Набряк; Опіки; Свербіж; Тендовагініт
Є в наявності
Артикул: 000016920
15 мл флакон
89.40 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів