Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:

ДАЕ-віт, 100 мл флакон

БРОВАФАРМА
2024-03-14 UAH 241.80
Вітамінно-мінеральні
ВРХ
Вівці
Кози
+5
ДАЕ-віт, 100 мл флакон
Є в наявності
Артикул: 000013062 Штрихкод: 4820012502776
Фасування:
241.80 грн
Купити
Види тварин:
ВРХ
Вівці
Кози
Свині
Коні
Собаки
Кролики
Кури
Лікарська форма:
емульсія для ін’єкцій
Діючі речовини:
Вітамін A / ретинол, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін D3
Фармакологічні властивості:

Жиророзчинні вітаміни А, D3 та Е у фізіологічному співвідношенні забезпечують комплексну дію на організм тварин — нормалізують обмін речовин, ефективні при лікуванні та профілактиці гіповітамінозів і ускладнень, що виникають на їх фоні.

Назва препарату ДАЕ-віт
Артикул 000013062
Штрихкод 4820012502776
Номер РП АВ-06256-01-16
Групи препаратів Вітамінно-мінеральні, Гепатопротектори
Лікарська форма Емульсія
Діючи речовини Вітамін A / ретинол, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін D3
Види тварин ВРХ, Вівці, Кози, Свині, Коні, Собаки, Кролики, Кури
Застосування Підшкірно, Перорально з водою, Внутрішньом'язово
Призначення Для імунітету, Для печінки, Для стимуляції обміну речовин
Показання Авітаміноз; Вітаміни; Вагітність; Гіпокальціємія; Кетоз; Остеодистрофія; Рахіт; Репродукція; Стрес


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

вітамін А — 100 000 МО

вітамін D3 — 40 000 МО

вітамін Е — 20 мг


Опис

Рідина світло-жовтого або бурштинового кольору. Допускається розшарування при зберіганні.


Фармакологічні властивості

Жиророзчинні вітаміни А, D3 та Е у фізіологічному співвідношенні забезпечують комплексну дію на організм тварин — нормалізують обмін речовин, ефективні при лікуванні та профілактиці гіповітамінозів і ускладнень, що виникають на їх фоні.

Вітамін А бере участь в окисно-відновлюваних реакціях, вуглеводному та жировому обміні, активізує метаболізм кальцію і магнію, входить до складу ліпідного шару клітинних мембран, регулює засвоєння кисню в біохімічних процесах, підтримує еластичність оболонок клітин, покращує функціонування органів зору, шкіри, дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, матки, стимулює сперміо- та оогенез, ріст ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.

Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію і фосфору, регулює їх вміст у крові та кістковій тканині, забезпечує їх фізіологічне співвідношення в організмі, впливає на тканинне дихання та окислення вуглеводів. При зниженні вмісту кальцію у крові забезпечує його перехід з кісткової тканини.

Вітамін Е — антиоксидант, що регулює окислення при біосинтезі білка, забезпечує метаболізм АТФ, стійкість і активність епітелію слизових оболонок репродуктивної системи, шлунково-кишкового тракту і кон’юнктиви. У самців поліпшує сперматогенез, а у самок — запліднення і ембріональний розвиток плоду.

Комбінація вітамінів А, D3 та Е підвищує загальну резистентність організму тварин та попереджує виникнення рахіту й остеомаляції.


Показання

Лікування та профілактика А- і D-гіповітамінозів (зокрема рахіту) сільськогосподарських і дрібних свійських тварин, аліментарної і вторинної остеодистрофії, післяпологової гіпокальціємії та гіпофосфатемії, перед- і післяпологового залежування, аліментарної дистрофії, затримання посліду, субінволюції матки, переломів кісток.

Лікування захворювань, які супроводжуються порушенням абсорбції та обміну вітамінів А і D3, кальцію і фосфору (гастроентерит, гепатодистрофія, гепатит, кетоз, гломерулонефрит, недостатність марганцю, кобальту, надлишок стронцію).

Застосовують у періоди підвищеної потреби в поживних речовинах — у стресових ситуаціях, під час вагітності (тільки у другій половині), лактації, при порушеннях репродуктивної функції, інфекційних та інвазійних захворюваннях, зниженні продуктивності та приросту маси тварин, погіршенні заплідненості інкубаційних яєць та зниженні міцності їхньої шкаралупи.

Враховуючи важливу роль жиророзчинних вітамінів у забезпеченні метаболічних процесів, ДАЕ-віт можна застосовувати, як допоміжний засіб у комплексі терапевтичних заходів для підвищення стійкості організму до дії токсинів і активізації імунологічних реакцій.


Протипоказання

Не застосовувати одночасно з кортикостероїдними гормонами, глікозидами та тетрациклінами.


Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням емульсію збовтують.

Для профілактики препарат вводять внутрішньом’язово або підшкірно 1 раз у 7 днів, курс для корів — 5-6 ін’єкцій, для інших тварин — 3-5 ін’єкцій. Для лікування вводять внутрішньом’язово 1 раз у 5 днів, курс — 5-8 ін’єкцій до повного одужання. У подальшому використовують у профілактичних дозах.

Ін’єкції більше 10 мл ділять на кілька частин і вводять в різні місця.

Курям застосовують для профілактики. Дають перорально у дозі 1 мл на 3 л води, курс — 3-5 днів у місяць.

Дози препарату, розраховані за вмістом вітаміну D3, для різних видів тварин вказані в таблиці.

Вид животных Доза, мл / на тварину
профілактика лікування
Корови сухостійні 1,8-2 2,5-4
Корови дійні 3 3,5-5
Молодняк великої рогатої худоби (на 100 кг маси тіла) 1-1,2 1,5-2
Бики-плідники (на 100 кг маси тіла) 2-2,5 5-6
Кобили жеребні 1-1,2 2
Кобили лактуючі 1,5 2,3-3,5
Лошата віком 6-12 місяців 0,5 1-1,5
Коні віком 1-2 роки 0,7 1,5-2
Свиноматки в другій половині поросності 0,4-0,5 1-1,5
Свиноматки лактуючі 0,5-0,6 1,5-2,8
Поросята масою 10-50 кг 0,15-0,2 0,4-0,5
Вівцематки кітні 0,2 0,4-0,5
Вівцематки лактуючі 0,3 0,5-1
Ягнята, козенята віком 4-6 місяців 0,1 0,25
Кози 0,15-0,2 0,4-0,5
Кролики 0,1 0,2
Собаки 0,1-0,2 0,2-1


Застереження

При застосуванні препарату раціон тварин необхідно збалансувати за вмістом кальцію, фосфору, цинку, кобальту, міді та марганцю.

М’ясо, молоко, яйця, отримані від тварин, яким застосовували препарат, люди можуть вживати в їжу без обмежень.


Умови зберігання

В упаковці виробника, у сухому, темному місці за температури від +4 до +15 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 30 діб.


Термін придатності

2 роки.ДАЕ-віт — від метритів щит


У промисловому скотарстві часто стикаються з такими акушерсько-гінекологічними проблемами, як метрити та затримка посліду.

Наслідки метритів для господарства можуть бути найрізноманітними:

 1. Зниження репродуктивної функції — зменшення частоти запліднюваності та збільшення інтервалу між отеленнями.
 2. Економічні втрати — скорочення виробництва молока та м'яса під час лікування метритів, зростання витрат на ветеринарне обслуговування та зниження доходів від продажу продукції.
 3. Підвищений ризик поширення інфекцій — метрити, спричинені бактеріальними інфекціями, можуть сприяти поширенню інших патогенних мікроорганізмів у стаді.
 4. Передчасне вибракування корів — унаслідок метритів може зменшуватися поголів'я стада через те, що лікувати хронічно хворих тварин стає економічно невигідно.
 5. Репутаційні ризики — втрата довіри до господарства тих споживачів, які цінують продукцію за екологічну безпеку.
 6. Зниження благополуччя всього стада — метрити завдають шкоди здоров'ю та продуктивності всього стада і знижують економічну ефективність господарства в цілому.

Науковці та практикуючі лікарі довели, що патологічні стани легше й дешевше попередити, ніж лікувати. І для мінімізації наслідків, які тягнуть за собою метрити, важливо проводити їх профілактику, приділяти увагу збалансованому раціону корів у сухостійний період, умовам утримання, наявності активного моціону та регулярному моніторингу стану здоров'я спільно з лікарями ветеринарної медицини.

Зростання кількості акушерсько-гінекологічних захворювань вимагає від виробників ветеринарних препаратів постійного вдосконалення та впровадження нових ефективних формул при створенні поживних комплексів для вітамінізації корів і профілактики таких хвороб.

Вже довгий час популярністю користується комплекс ДАЕ-віт від «БРОВАФАРМА». Він містить збалансовану комбінацію трьох жиророзчинних вітамінів — А, Д3, Е. Засіб випускається у формі емульсії для ін'єкцій, яка має високу біодоступність і швидко всмоктується з місця ін'єкції, менше пошкоджує тканини, ніж ін'єкційні препарати на основі олії.


Комбінація вітамінів А, Д3 та Е підвищує загальну резистентність організму:


 • Вітамін А (ретинол) — підтримує здоров'я репродуктивної системи у корів, допомагає зберегти нормальний цикл охоти, запліднення і функціональність матки, підтримує здоров'я шкіри та слизових оболонок, запобігає запаленням та інфекціям.
 • Вітамін Д3 — зміцнює імунну систему, знижує сприйнятливість організму до інфекцій.
 • Вітамін E (токоферол) — захищає клітини від пошкоджень вільними радикалами, активізує імунну систему й допомагає уникати запалень, покращує якість слизових оболонок матки, підтримує гарний стан шкіри та шерсті корови.
 • Комплекс ДАЕ-віт є незамінним у стресових ситуаціях, під час вагітності, у період лактації, при порушеннях репродуктивної функції, при зниженні продуктивності корів та рості телят, при лікуванні інфекційних та інвазійних захворювань, у комплексній терапії токсикозів.


Вміст вітаміну А в складі препарату вищий, ніж у аналогів. Це покращує еластичність оболонок клітин та регенерацію тканин, особливо в післяродовий період.

Введення вітамінів А, D3, Е у формі емульсії є надійним джерелом жиророзчинних вітамінів, які корови та телята в силу різних причин не можуть отримати з природних джерел.

ДАЕ-віт допомагає не тільки запобігти акушерсько-гінекологічним захворюванням, а й збільшити надої молока, підвищити економічну ефективність господарства.

Переглянуті товари
Вітамінно-мінеральні
ДАЕ-віт, 100 мл флакон
+5
Назва препарату
ДАЕ-віт
Артикул
000013062
Штрихкод
4820012502776
Номер РП
АВ-06256-01-16
Групи препаратів
Вітамінно-мінеральні, Гепатопротектори
Лікарська форма
Емульсія
Діючи речовини
Вітамін A / ретинол, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін D3
Види тварин
ВРХ, Вівці, Кози, Свині, Коні, Собаки, Кролики, Кури
Застосування
Підшкірно, Перорально з водою, Внутрішньом'язово
Призначення
Для імунітету, Для печінки, Для стимуляції обміну речовин
Показання
Авітаміноз; Вітаміни; Вагітність; Гіпокальціємія; Кетоз; Остеодистрофія; Рахіт; Репродукція; Стрес
Є в наявності
Артикул: 000013062
100 мл флакон
241.80 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів