Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:

Бровасептол концентрат, 1 кг пакет

БРОВАФАРМА
2024-03-03 UAH 4386.30
Антимікробні
ВРХ
Вівці
Свині
+6
Водорозчинний
Бровасептол концентрат, 1 кг пакет
Є в наявності
Артикул: 000001074 Штрихкод: 4820012501618
Оберіть фасування:
4386.30 грн
Купити
Види тварин:
ВРХ
Вівці
Свині
Коні
Кролики
Гуси
Качки
Індики
Кури
Лікарська форма:
порошок для перорального застосування
Діючі речовини:
Триметоприм, Сульфадіазину натрієва сіль, Сульфадиметоксину натрієва сіль
Фармакологічні властивості:

Комбінований антибактеріальний препарат широкого спектра дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій та деяких найпростіших. Комбінація діючих речовин у препараті створює синергічний ефект, що розширює антимікробний спектр дії препарату та зменшує ймовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.

Назва препарату Бровасептол концентрат
Артикул 000001074
Штрихкод 4820012501618
Номер РП AB-00945-01-10
Групи препаратів Антимікробні
Лікарська форма Порошок
Діючи речовини Триметоприм, Сульфадіазину натрієва сіль, Сульфадиметоксину натрієва сіль
Водорозчинний Так
Види тварин ВРХ, Вівці, Свині, Коні, Кролики, Гуси, Качки, Індики, Кури
Застосування Перорально з кормом, Перорально з водою
Призначення Для органів дихання, Для м'яких тканин, Для шкіри, Для лікування ШКТ
Показання Артрити; Бешиха; Дизентерія; Ентерит; Колібактеріоз; Мікоплазмоз; Набрякова хвороба; Пастерельоз; Пневмонія; Риніт; Сальмонельоз; Сепсис; Цистит


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 г препарату містить:

сульфадимідину натрієва сіль — 300 мг

сульфадіазину натрієва сіль — 300 мг

триметоприм — 120 мг


Опис

Порошок світло-жовтого кольору, однорідний, зі слабким специфічним запахом, добре розчиняється у воді.


Фармакологічні властивості

Сульфаніламіди й триметоприм блокують ферменти двох послідовних етапів біосинтезу фолієвої кислоти у клітині бактерії. Це призводить до пригнічення росту бактерій, припинення їх розмноження та загибелі.

Комбінація двох сульфаніламідів та триметоприму дає синергічний ефект і розширює антимікробний спектр дії препарату проти грампозитивних мікроорганізмів — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., грамнегативних мікроорганізмів — E. coli, Neisseria spp., Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp, Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholera, деяких найпростіших — Pneumocystis carinii, Coccidia і Toxoplasma. Знижує ймовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.

Механізм дії сульфаніламідів обумовлений конкурентним антагонізмом з параамінобензойною кислотою, пригніченням дигідроптероатсинтази, порушенням синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів. Сульфаніламіди швидко засвоюються та розподіляються по організму. Їх терапевтичний рівень визначається у сироватці крові протягом 25 годин. Концентрація у нирках вище, ніж у плазмі крові, а у шкірі, печінці, легенях нижча, ніж у плазмі.

Сульфадимідин — сульфаніламід короткої бактеріостатичної дії. Активний проти стафілококів, стрептококів, клебсієл, Escherichia coli, Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae, частини роду Clostridium, єрсиній, Actinomyces spp., Nocardia spp., токсоплазм та деяких хламідій. Сульфадимідин швидко абсорбується з ШКТ (переважно в тонкому кишечнику), на 75-86% зв’язується з білками плазми. Добре проникає в тканини та рідини організму (зокрема в легені, ліквор), швидко виводиться з організму, період напіввиведення становить 7 годин. Елімінація здійснюється переважно нирками шляхом клубочкової фільтрації. У печінці піддається біотрансформації (ацетилюванню), ацетильовані метаболіти при концентруванні у сечі можуть випадати в осад. Розчинність метаболітів покращується при підлужуванні сечі.

Сульфадіазин — сульфаніламід середньої бактеріостатичної дії. Активніший за інші сульфаніламіди, оскільки менше зв'язується з білками плазми (10-20%) і створює більш високі концентрації в крові. Краще за інші сульфаніламіди проникає через гематоенцефалічний бар'єр.

Триметоприм — бактеріостатичний антибіотик, інгібує бактеріальну редуктазу, що перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка необхідна для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Швидко засвоюється та широко розподіляється в організмі, зв'язується з білками плазми крові на 70%. Вже через 4 години після застосування спостерігається його максимальна концентрація у крові. Концентрація в тканинах, наприклад у легенях, печінці та нирках, вища, ніж у плазмі крові. Висока концентрація триметоприму виявляється в секреті бронхіальних залоз, передміхуровій залозі та жовчі. Період напіврозпаду в плазмі крові становить 8-10 годин. Протягом 72 годин із сечею виводиться 66,8%.

Сульфаніламіди та триметоприм виводиться нирками шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується у печінці та виводиться з жовчю.


Показання

Лікування тварин та птиці за захворювань ШКТ, органів дихання та сечостатевої системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до діючих речовин препарату:

 • телята віком до 6 тижнів — диспепсія, гастроентерит, ешерихіоз, сальмонельоз, пастерельоз;
 • свині — ензоотична пневмонія, дизентерія, набрякова хвороба, бешиха, сальмонельоз, пастерельоз;
 • ягнята віком до 6 тижнів — анаеробна дизентерія, септицемія, пастерельоз, сальмонельоз, еймеріоз;
 • свійська птиця (кури, індики, качки, гуси) — анаеробна дизентерія, септицемія, пастерельоз, сальмонельоз, еймеріоз;
 • кролики — інфекційний риніт, еймеріоз, гастроентерит, колібактеріоз, пастерельоз, пневмонія.


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функцій печінки і нирок, жуйним тваринам із функціонально розвиненими передшлунками, курям-несучкам, яйця яких вживають в їжу люди, самкам в останню третину вагітності та у період лактації.

Не застосовувати одночасно із похідними параамінобензойної кислоти.


Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально з питною водою або замінником молока у таких дозах:

 • телята, ягнята віком до 6 тижнів, лошата, свині, кролики — 0,42 г (252 мг сульфаніламідів та 50,4 мг триметоприму на 10 кг маси тіла) 1 раз на день, у складних випадках — 2 рази на день;
 • свійська птиця (кури, індики, качки, гуси), кролики — 1 г на 24 кг маси тіла птиці (250 мг сульфаніламідів та 50 мг триметоприму на 10 кг маси тіла) на день.

На підприємствах з промислового вирощування птиці лікувальну добову дозу препарату (г/л води) розраховують за наступною формулою:

М = 0,042*m / V

де:

 • 0,042 — доза препарату (г/кг маси тіла птиці);
 • m — загальна маса птиці, кг;
 • V — добовий об’єм споживання птицею води, л.

Курс лікування — 4-6 діб. Залежно від інтенсивності захворювання та клінічного стану тварин ветеринарний лікар може збільшити дозу у першу добу на 30-50% і подовжити курс лікування на 2-3 дні.

При груповому методі дозу препарату розчиняють у половині добової норми води. Воду без препарату дають після випоювання лікувального розчину.


Застереження

При довготривалому використанні препарату можливі алергічні реакції (висипи на шкірі, кропивниця, свербіж), кристалоурія, зміни в крові (лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія).

Кози мають підвищену чутливість до сульфаніламідів

Деякі препарати, наприклад саліцилати та фенілбутазон, перешкоджають зв’язуванню сульфаніламідів із білками крові й підвищують токсичність сульфаніламідів. Похідні параамінобензойної кислоти (новокаїн, тетракаїн), а також прокаїнаміду гідрохлорид підвищують рівень параамінобензойної кислоти в організмі й знижують антимікробну активність сульфаніламідів.

У жуйних тварин препарат може пригнічувати ріст та розмноження коменсальної мікрофлори ШКТ, яка бере участь у синтезі вітамінів. Через це доцільно одночасно застосовувати препарати із вітамінами групи В, не обмежувати тварин у воді та годувати кормами, багатими на білки та вітаміни.

Після останнього застосування препарату забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється через 10 діб. М’ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини


Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +8 до +25 °С.

Водний розчин препарату використати протягом доби, при зберіганні в холодильнику — протягом 3 діб, суміш препарату з кормом — протягом 2 діб.


Термін придатності

2 роки.

Переглянуті товари
Антимікробні
Бровасептол концентрат, 1 кг пакет
+6
Назва препарату
Бровасептол концентрат
Артикул
000001074
Штрихкод
4820012501618
Номер РП
AB-00945-01-10
Групи препаратів
Антимікробні
Лікарська форма
Порошок
Діючи речовини
Триметоприм, Сульфадіазину натрієва сіль, Сульфадиметоксину натрієва сіль
Водорозчинний
Так
Види тварин
ВРХ, Вівці, Свині, Коні, Кролики, Гуси, Качки, Індики, Кури
Застосування
Перорально з кормом, Перорально з водою
Призначення
Для органів дихання, Для м'яких тканин, Для шкіри, Для лікування ШКТ
Показання
Артрити; Бешиха; Дизентерія; Ентерит; Колібактеріоз; Мікоплазмоз; Набрякова хвороба; Пастерельоз; Пневмонія; Риніт; Сальмонельоз; Сепсис; Цистит
Є в наявності
Артикул: 000001074
1 кг пакет
4386.30 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів