Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:

Імкар-120, 50 мл флакон

БРОВАФАРМА
2024-04-29 UAH 587.40
Антипротозойні
ВРХ
Вівці
Коні
+1
Імкар-120, 50 мл флакон
Є в наявності
Артикул: 000015698 Штрихкод: 4820012504220
Оберіть фасування:
587.40 грн
Купити
Види тварин:
ВРХ
Вівці
Коні
Собаки
Лікарська форма:
розчин для ін'єкцій
Діючі речовини:
Імідокарбу дипропіонат
Фармакологічні властивості:

Імідокарбу діпропінат — похідна ікарбаниліда, забезпечує широкий спектр антипротозойної дії проти збудників піроплазмідозів при моно- або змішаних інвазіях — бабезій, тейлерій, рікетсій з роду аноплазм та роду ерліхій.

При клінічних ознаках бабезіозу перед введенням препарату доцільно використовувати антигістамінні засоби.

Назва препарату Імкар-120
Артикул 000015698
Штрихкод 4820012504220
Номер РП АВ-08003-01-18
Групи препаратів Антипротозойні, Протипаразитарні
Лікарська форма Розчин
Діючи речовини Імідокарбу дипропіонат
Види тварин ВРХ, Вівці, Коні, Собаки
Застосування Внутрішньом'язово, Підшкірно
Призначення Від кліщів
Показання Бабезиоз; Піроплазмоз; Тейлеріоз


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

імідокарбу дипропіонат — 120 мг


Опис

Розчин світло-жовтого кольору, прозорий, стерильний.


Фармакологічні властивості

Імідокарбу діпропінат — похідна ікарбаниліду, забезпечує широкий спектр антипротозойної дії проти збудників піроплазмідозів при моно- або змішаних інвазіях — бабезій Babesia bovis, B. bigemina, B. сolchica (Francaiella colchica), B. divergens, B. ovis, B. motasi, B. caballi, B. еqui (Nuttallia equi), B. canis, B. gibsonii, B. vogeli, тейлерий Theileria annulata, T. sergenti, T. mutans, T. orientalis, T. ovis, T. recondita, T. hirci, T. tarandirangiferis, рікетсій з роду анаплазм Anaplasma marginale, A. centrale, A. ovis, A. phagocytophilum та роду ерліхій Ehrlichia canis, E. chaffeensis.

Механізм антипротозойної дії базується на гальмуванні процесу аеробного метаболізму глюкози і синтезу ДНК у піроплазмід, що спричинює їхню загибель.

Після парентерального введення препарат швидко всмоктується і досягає максимальної концентрації у крові через 1-2 години, терапевтична концентрація зберігається 4-6 тижнів.

Метаболізується у незначній мірі, накопичується переважно у нирках та печінці, виводиться з організму в основному з калом, у незначній кількості з сечею.

Імідокарбу діпропінат за ступенем впливу на організм належить до помірно небезпечних речовин (клас небезпеки 3 за ГОСТ 12.1.007-76).


Показання

Профілактика та лікування:

 • велика рогата худоба,вівці — бабезіоз, тейлеріоз, анаплазмоз, змішані інвазії;
 • коні — бабезіоз, анаплазмоз, змішані інвазії;
 • собаки — гострий, хронічний, субклінічний та атиповий бабезіоз, ерліхіоз, анаплазмоз, змішані інвазії.

Хіміопрофілактика бабезіозу — введення препарату відразу після виявлення кліща, що впився, і тваринам з групи ризику (мисливським собакам).


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючої речовини препарату.

Не застосовувати одночасно з хлорорганічними та фосфорорганічними препаратами, а також з інгібіторами холінестерази.

Не використовувати протягом 4 тижнів після вакцинації живою вакциною проти бабезіозу або анаплазмозу.


Спосіб застосування та дози

Перед використанням флакон з препаратом ретельно струшують і застосовують:

 • ВРХ: бабезіоз та профілактика — 2,4 мг на 1 кг маси тіла (2 мл на 100 кг маси тіла), анаплазмоз та змішані інвазії — 3 мг на 1 кг маси тіла (2,5 мл на 100 кг маси тіла), підшкірно, одноразово;
 • вівці: бабезіоз — 2,4 мг на 1 кг маси тіла (0,2 мл на 10 кг маси тіла), внутрішньом’язово, одноразово;
 • коні: Babesia caballi — 2,4 мг на 1 кг маси тіла (2 мл на 100 кг маси тіла), внутрішньом’язово, курс — 2 ін'єкції через 1 добу, Babesia equi — 3,6 мг на 1 кг маси тіла (3 мл на 100 кг маси тіла), внутрішньом’язово, курс — 4 ін'єкції через 3 доби;
 • собаки: бабезіоз — 3,6-6 мг на 1 кг маси тіла (0,3-0,5 мл на 10 кг маси тіла), курс — 2 ін'єкції через 1 добу, за потреби повторити через 14 діб в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла, підшкірно або внутрішньом'язово, одноразово.

При груповому утриманні тварин та виявленні кровопаразитарних захворювань препарат вводять усьому поголів’ю в профілактичній дозі, повторну ін'єкцію роблять: великій рогатій худобі — через 6 тижнів, іншим тваринам — через 4 тижні.


Застереження

Після останнього застосування препарату забій великої рогатої худоби і овець на м'ясо дозволяється через 90 діб, людям вживати в їжу молоко можна через 7 діб. М’ясо, отримане раніше вказаного терміну, згодовують хутровим звірям, молоко після кип’ятіння випоюють тваринам. Молоко дійних овець, яким хоча б один раз вводили препарат, людям вживати в їжу заборонено до закінчення лактації.

Не застосовувати препарат для лікування коней, продукти від яких вживають в їжу люди.

При потраплянні препарату на шкіру або в очі промити їх великою кількістю проточної води. Чутливим до діючих речовин препарату людям слід уникати контакту з ним. У разі появи алергічних реакцій або потрапляння препарату в організм слід негайно звернутися до медичного закладу.


Умови зберігання

У сухому, провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури від +5 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати у холодильнику і використати протягом місяця.


Термін придатності

2 роки.Лікування та профілактика бабезіозу


Бабезіоз та його ознаки


Бабезіоз, або піроплазмоз — це трансмісивне кровопаразитарне захворювання, яке спричинюють бабезії (одноклітинні організми). Бабезії потрапляють у кров собаки зі слиною кліща під час укусу й паразитують в середині еритроцитів. Кліщі живуть у траві, на деревах і кущах не лише у лісі, а й у міських парках та скверах. Але бабезіоз переносять не тільки вони, а й інші комахи. Його вважають сезонним захворюванням, адже кліщі прокидаються й активізуються під час весняного потепління. Однак зараження може відбутися в будь-яку пору року. Потрапивши в організм, бабезії уражають та руйнують еритроцити. Оскільки основна функція еритроцитів — живлення киснем тканин організму, виникає анемія (недостатня кількість еритроцитів у крові), страждають життєво важливі органи, насамперед нирки та печінка. Інкубаційний період від моменту укусу до появи перших клінічних ознак триває від кількох днів до двох тижнів.


Перші ознаки бабезіозу:

 • апетит суттєво знижений або взагалі відсутній
 • іноді виникає блювання та/або діарея
 • температура зростає до 40 оС і вище
 • виникає слабкість задніх кінцівок

Коли хвороба занедбана, її клінічні ознаки такі:

 • сеча має темний колір (може бути навіть червоно-коричневою)
 • слизові оболонки бліді або жовті
 • виникає задишка
 • тварина перебуває у дуже пригніченому стані

Бабезіоз: у чому небезпека?

Збудники бабезіозу — представники роду Babesia (B. canis canis, B. canis rossi, B. canis vogeli). Потрапляють у кров собаки в момент укусу іксодового кліща. Бабезії проникають в еритроцити й розмножуючись, руйнують їх. Це призводить до надходження у кровоносне русло великої кількості вільного гемоглобіну і накопичення зруйнованих еритроцитів. Внаслідок цього виникають гостра гемоглобінурія (гемоглобін у сечі), гемолітична жовтяниця, анемія, порушення функцій печінки і нирок.


Профілактика бабезіозу

При зниженні температури довкілля кліщі припиняють свою активність і загроза заразитися бабезіозом для собак знижується. Але зими в нашій кліматичній зоні дедалі тепліші, тому іксодові кліщі лишаються агресивними. Ефективним методом профілактики є обробка тварин проти іксодових кліщів.

І в цьому допоможе комбінований контактний інсектоакарицид Фіпрен, що має такі переваги:

 • діє на паразитів усіх стадій розвитку
 • захист “включається” відразу після застосування і триває місяць
 • не викликає подразнень та алергічних реакцій

Також для захисту собак можна застосовувати краплі на холку Адвантікс, Фіприст, Фронтлайн, Фронтлайн комбо або таблетки Сімпарика (захищає до 5 тижнів) та Бравекто (захищає 12 тижнів). Таблетки краще використовувати для собак, які регулярно купаються, оскільки контакт з водою знижує захисний ефект крапель на холку. Лікарі ветеринарної медицини радять комбінувати нанесення крапель з протипаразитарними нашийниками (зазвичай починають працювати через тиждень) або аерозолями, які ефективні в момент обробки, але в цілому їхня дія нетривала.

Собаку необхідно щодня перевіряти на наявність кліщів на тілі.

Якщо хазяїн виймає кліща самостійно, він повинен переконатися, чи витяг його повністю. Місце укусу бажано обробити антисептиком, оскільки може виникнути місцева реакція.

Виявлення та вилучення кліща — ще не гарантія того, що тварина не заразилася бабезіями. І слід обов'язково звернутися до лікаря!


Діагностика бабезіозу

Діагностика бабезіозу має здійснюватися в умовах клініки ветеринарної медицини. Вона передбачає такі діагностичні дослідження:

 • мікроскопію мазків із периферичної крові тварини
 • ПЛР-дослідження на бабезіоз
 • оцінку та аналіз клінічних ознак захворювання.

Часто бабезіоз має атипову форму, коли клінічна картина змазана і нечітка.
Лікування бабезіозу препаратами Імкар-120 та Азидин-вет

Підхід до лікування бабезіозу напряму залежить від тяжкості захворювання.

На ранніх стадіях, як правило, достатньо амбулаторного лікування, яке триватиме кілька днів.

Після підтвердження діагнозу тварині вводять антипротозойні препарати. Перебіг захворювання лікар контролює за гематологічними та біохімічними показниками крові тварини. Такий контроль дозволяє завчасно попередити ускладнення. У разі важкого перебігу хвороби тварину лікують стаціонарно, не рідко навіть у відділенні інтенсивної терапії, вдаючись до переливання цільної крові або еритроцитарної маси.

Для боротьби з хворобою неодмінно потрібні препарати специфічної дії — протозооциди, або антипротозойні засоби, які ефективно пригнічують ріст та розмноження найпростіших.

ТОВ “БРОВАФАРМА” випускає два такі препарати — це Азидин-вет та Імкар-120.


Переваги Азидин-вет:

 • ефективний проти бабезій
 • лікувальна дія починається одразу після ін’єкції
 • покращення стану тварини спостерігається вже протягом першої доби
 • безпечний при дотриманні правил дозування
 • немає звикання бабезій до діючої речовини

Переваги Імкар-120:

 • ефективний проти бабезій та інших найпростіших
 • лікувальний ефект через 24 години
 • пролонгована захисна дія до 14-18 днів
 • профілактика повторного зараження
 • менш токсичний для собаки, ніж Азидин-вет

Фахівці компанії “БРОВАФАРМА” радять власникам собак не зволікати та подбати про захист своїх улюбленців від іксодових кліщів.

У разі виникнення бабезіозу лікування слід починати тільки під наглядом лікаря ветеринарної медицини при перших ознаках захворювання, аби уникнути важких ускладнень.

Лікувати бабезіоз самостійно в домашніх умовах не рекомендується!


Схема лікування бабезіозу у клініці

Загальна схема лікування собак у клініці передбачає такі етапи:

 1. Введення специфічного засобу, що вбиває бабезій (Імкар-120 або Азидин-вет). Препарати використовують два й більше разів, залежно від загального стану тварини.
 2. Проведення інфузійної терапії з метою підтримки водно-сольового балансу та симптоматичної терапії.
 3. Проведення кисневої терапії. Вона є дуже важливою, оскільки зруйновані еритроцити не можуть переносити кисень й внутрішнім органам його не вистачає.
 4. Переливання свіжої цільної крові або еритроцитарної маси. Його проводять у тяжких випадках. Це допомагає швидко
 5. відновити кількість еритроцитів та покращити постачання кисню у внутрішні органи.
 6. Контроль стану тварини шляхом аналізу гематологічних та біохімічних показників крові й коригування лікування на основі отриманих результатів.

Лікування бабезіозу може тривати від 2 днів до 3 тижнів. І його результат напряму залежить від того, наскільки швидко власник собаки звернувся по допомогу до лікаря й наскільки важким був стан тварини в той момент.


Які хвороби крім бабезіозу переносять кліщі?

 • Хвороба Лайма (бореліоз) — проявляється проблемами у суглобах. Симптоми проходять у середньому за 4 дні, але потім з'являються знову.
 • Ерліхіоз — анемія, підвищена температура, збільшення лімфатичних вузлів.

Якщо ви спостерігаєте якісь із цих симптомів, негайно зверніться до ветеринара.

Проте набагато розумніше попереджати такі ситуації й завчасно проводити собаці профілактичну обробку від кліщів.

Переглянуті товари
Антипротозойні
Імкар-120, 50 мл флакон
+1
Назва препарату
Імкар-120
Артикул
000015698
Штрихкод
4820012504220
Номер РП
АВ-08003-01-18
Групи препаратів
Антипротозойні, Протипаразитарні
Лікарська форма
Розчин
Діючи речовини
Імідокарбу дипропіонат
Види тварин
ВРХ, Вівці, Коні, Собаки
Застосування
Внутрішньом'язово, Підшкірно
Призначення
Від кліщів
Показання
Бабезиоз; Піроплазмоз; Тейлеріоз
Є в наявності
Артикул: 000015698
50 мл флакон
587.40 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Винница Днепр Житомир Запорожье Ивано-Франковск Киев Кропивницкий Луцк Львов Николаев Одесса Полтава Ровно Сумы Тернополь Ужгород Харьков Херсон Хмельницкий Черкассы Чернигов Черновцы