Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:

Інкомбівіт, 100 мл флакон

БРОВАФАРМА
2024-07-25 UAH 241.80
Вітамінно-мінеральні
ВРХ
Вівці
Кози
+11
Інкомбівіт, 100 мл флакон
Є в наявності
Артикул: 000016049 Штрихкод: 4820012504459
Оберіть фасування:
241.80 грн
Купити
Види тварин:
ВРХ
Вівці
Кози
Свині
Коні
Собаки
Кішки
Гуси
Качки
Індики
Кури
Фазани
Перепілки
Голуби
Лікарська форма:
розчин для ін’єкцій
Діючі речовини:
Вітамін B4 / холіну хлорид, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін B12 / ціанокобаламін, Цинку сульфат, Вітамін D3, Лізин, Вітамін B6, Мангану сульфат, Вітамін B5 / пантотенова кислота, Вітамін B1 / тіамін, Метіонін, Міді сульфат, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Вітамін B9 / фолієва кислота, Вітамін B7 / біотин, Вітамін A / ретинол, Вітамін B2 / рибофлавін
Фармакологічні властивості:

Комбінований препарат, який містить жиро- та водорозчинні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, що нормалізують обмін речовин, підвищують загальну резистентність, покращують продуктивність, збереженість та репродуктивні функції тварин.

Назва препарату Інкомбівіт
Артикул 000016049
Штрихкод 4820012504459
Номер РП AB-08267-01-19
Групи препаратів Вітамінно-мінеральні, Імуностимулятори
Лікарська форма Розчин
Діючи речовини Вітамін B4 / холіну хлорид, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін B12 / ціанокобаламін, Цинку сульфат, Вітамін D3, Лізин, Вітамін B6, Мангану сульфат, Вітамін B5 / пантотенова кислота, Вітамін B1 / тіамін, Метіонін, Міді сульфат, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Вітамін B9 / фолієва кислота, Вітамін B7 / біотин, Вітамін A / ретинол, Вітамін B2 / рибофлавін
Види тварин ВРХ, Вівці, Кози, Свині, Коні, Собаки, Коти, Гуси, Качки, Індики, Кури, Фазани, Перепілки, Голуби
Застосування Підшкірно, Перорально з водою, Внутрішньом'язово
Призначення Для імунітету, Для стимуляції обміну речовин
Показання Авітаміноз; Артроз; Вітаміни; Вагітність; Мікроелементи; Остеодистрофія; Рахіт; Репродукція; Стрес


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

вітамін А — 15 000 МО

вітамін D3 — 7 500 МО

вітамін Е — 20 мг

вітамін B1 — 10 мг

вітамін B2 — 5 мг

вітамін B3 (нікотинамід) — 50 мг

вітамін B4 (холіну хлорид) — 12,5 мг

вітамін B5 (Д-пантенол) — 25 мг

вітамін B6 — 3 мг

вітамін B7 (біотин) — 0,125 мг

вітамін B9 (фолієва кислота) — 0,15 мг

вітамін B12 — 0,05 мг

лізин — 7 мг

метіонін — 5 мг

міді сульфат — 0,1 мг

цинку сульфат — 0,1 мг

мангану сульфат — 0,1 мг


Опис

Рідина жовтого або світло-коричневого кольору, прозора.


Фармакологічні властивості

Комбінований препарат, який містить жиро- та водорозчинні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, що нормалізують обмін речовин, підвищують загальну резистентність, покращують продуктивність, збереженість та репродуктивні функції тварин.

Вітамін А бере участь в окисно-відновних реакціях, регулює активність інсуліну, вуглеводний і жировий обмін, активізує метаболізм кальцію і магнію, засвоєння кисню в біохімічних процесах, взаємодію білків із ліпідами у клітинних мембранах, стримує утворення кератиногіалінових зерен у ліпідному шарі клітинних мембран, підтримує еластичність оболонок клітин, функціонування органів зору, шкіри, дихальних шляхів, ШКТ, матки, стимулює репродуктивні функції — спермато- та оогенез, ріст ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.

Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію і фосфору, впливає на розвиток кісток, регулює вміст кальцію і фосфору у крові та кістковій тканині, забезпечує їхнє фізіологічне співвідношення в організмі, впливає на тканинне дихання і окиснення вуглеводів. При зниженні вмісту кальцію у крові тварин забезпечує його перехід з кісткової тканини.

Вітамін Е — антиоксидант, регулює окиснення під час біосинтезу білка, забезпечує метаболізм АТФ, захищає еритроцити від гемолізу та окиснення, попереджує окиснення жирних кислот, забезпечує стійкість і активність епітелію слизових оболонок репродуктивної системи, ШКТ і кон’юнктиви, регулює сперматогенез та зменшує кількість патологічно змінених сперматозоїдів, запобігає переродженню епітелію сім’яних канальців у самців, поліпшує запліднення і ембріональний розвиток плоду у самок.

Вітаміни групи В входять до складу різних ферментів, які беруть участь в обміні вуглеводів, ліпідів, білків, амінокислот, забезпеченні тварин енергією, еритроцитопоезі, синтезі гемоглобіну, процесах тканинного дихання, функціонуванні ЦНС, підтримці структури шкіри та зору, попередженні жирової інфільтрації печінки.

Мідь та манган — мікроелементи, що беруть участь у гемопоезі, стимулюють синтез гемо- і міоглобіну, еритроцитопоез, входять до складу ферментів тканинного дихання і системи антиоксидантного захисту, необхідні для формування кісткової тканини.

Цинк бере участь в обміні нуклеїнових кислот і синтезі білків, впливає на основні життєві процеси — кровотворення, розмноження, розвитку організму тварин, вуглеводневого та енергетичного обміну.

Лізин та метіонін — незамінні амінокислоти, що входять до складу майже всіх білків, беруть участь у синтезі біологічно активних речовин, гормонів, ферментів, карнітину, холіну, фосфоліпідів, формуванні колагену.


Показання

Лікування та профілактика тварин при порушеннях обміну речовин, репродуктивної функції, гіповітамінозі, рахіті, остеодистрофії, перед- і післяродовому залежуванні, післяродовій гіпокальціємії та гіпофосфатемії, артрозі, захворюваннях ШКТ та органів дихання, інфекційних та паразитарних захворюваннях.

Застосовують для підтримки функції відтворення, стимуляції розвитку, підвищення продуктивності, неспецифічної резистентності, яйценосності, приросту молодняку, покращення стану шкіри та оперення, у періоди підвищеної потреби в поживних речовинах (стресові ситуації, транспортування, проведення ветеринарних заходів, зміна складу корму, високі температури), під час вагітності (друга половина) і лактації, у період вакцинації.


Протипоказання

Не змішувати в шприці з іншими препаратами. Не застосовувати одночасно з кортикостероїдними гормонами, глікозидами та тетрациклінами.


Спосіб застосування та дози

Дози та спосіб використання препарату для різних видів тварин вказані у таблиці.

Вид тварин Доза, мл / тварину Спосіб та курс застосування
Велика рогата худоба, коні 10-15 внутрішньом’язово або підшкірно, раз у 7-10 днів
Телята, лошата, кози, вівці 5-10
Ягнята 5-8
Свині (до 10 кг) 2-3
Свині (10-20 кг) 4-5
Свині (20-50 кг) 6-7
Свині (понад 50 кг) 8-10
Собаки, коти 0,3 мл на 5 кг м. т.
Свійська птиця, голуби 1 мл на 5 л питної води перорально, з водою, раз у 7-10 днів


Тільним коровам та жеребим кобилам препарат вводять 3-5 разів перед родами та в перші 30-45 днів лактації, поросним свиноматкам, кітним вівцематкам та козематкам — 3-4 рази перед родами та в перші 30 днів лактації, птиці дають у стресових ситуаціях курсом 3-5 днів.


Застереження

Відсутні.


Умови зберігання

У сухому, темному місці за температури від +10 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат зберігати у холодильнику і використати протягом 14 днів.


Термін придатності

2 роки.Інкомбівіт: потужний комплекс вітамінів, мінералів та амінокислот для тварин


Навіщо домашнім улюбленцям вітаміни?


Перш за усе додаткове живлення потрібне у період активного росту, коли цуценя або кошеня перетворюється на дорослу особину. У цей час формуються кістки, зв'язки, суглоби й це потребує додаткових поживних речовин. Вітамінно-мінеральні комплекси для тварин, що містять кальцій і фосфор, допомагають уникнути деформування кінцівок, дистрофії суглобів та рихлості кісток. Але у дорослого собаки потреба в кальції не зникає. Адже цей мінерал необхідний не лише для здоров'я кісток, а й для нормального метаболізму.

З віком у вихованців погіршується стан зубів, значить, і якість травлення. Тож поживні речовини з корму засвоюються не так добре, як раніше. Вітаміни та мінерали для тварин підтримують організм і допомагають вихованцю жити довше і зберігати активність.

У період виношування і годування потомства зростає навантаження на організм самки. Для підтримки її здоров’я та фізіологічного розвитку дидинчат потрібні вітаміни й мінерали. Вони знижують рівень стресу та ступінь виснаження організму в період вагітності та лактації. Однак підбирати їх краще з ветеринаром.


Як зрозуміти, що улюбленцю не вистачає вітамінів?


Основні ознаки недостатності вітамінів та мінералів у тварин — млявість, стомлюваність, апатія, тріщини на шкірі, викривлення і ламкість кісток.

Для профілактики авітамінозу часто рекомендують приймати препарати курсами восени та навесні. В цей час мікроелементи необхідні, щоб собака підготувався до зміни погоди й спокійно пережив сезонне линяння.

Після перенесеної хвороби або оперативного втручання вітаміни необхідні для відновлення організму, але підбирати їх слід з ветеринарним лікарем.

Компанія “БРОВАФАРМА” розробила комбінований препарат Інкомбівіт, який містить жиро- та водорозчинні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Ці поживні речовини нормалізують метаболізм, підвищують загальну резистентність, покращують продуктивність, збереженість та репродуктивні функції тварин.


Склад комплексу Інкомбівіт


Розчин для ін’єкцій Інкомбівіт містить 12 вітамінів (А, D3, Е та 9 вітамінів групи В), 3 мінерали у вигляді сульфатів (мідь, цинк, манган), 2 амінокислоти (лізин та метіонін), які діють на організм тварин таким чином:

Вітамін Е (токоферол ацетат):

 • має потужну антиоксидантну дію
 • впливає на згортання крові
 • підвищує еластичність судин
 • уповільнює утворення холестеринових бляшок
 • гальмує процеси старіння
 • підвищує імунітет
 • підтримує стабільність роботи гепатоцитів за захворювань печінки
 • регулює енергетичний обмін у м'язах, допомагаючи накопичувати енергетичний резерв — глікоген
 • покращує роботу нервової системи

Вітамін В1 (тіамін):

 • підтримує діяльність нервової, серцево-судинної та м'язової систем
 • покращує роботу мозку
 • стимулює ріст кісток і м'язів
 • нормалізує апетит
 • уповільнює процеси старіння
 • підтримує тонус м'язів ШКТ
 • важливий для ферментативних процесів та вуглеводного обміну

Вітамін В2 (рибофлавін):

 • відіграє важливу роль у метаболізмі
 • необхідний для вироблення енергії
 • допомагає переробляти білки, жири та вуглеводи
 • бере участь у синтезі глутатіону — антиоксиданту, що потрібний для здоров'я очей та нормальної роботи імунної системи
 • сприяє збереженню слизових оболонок ротової порожнини та кишечника

Вітамін В5 (пантотенова кислота):

 • нормалізує окисні та відновлювальні процеси
 • підтримує діяльність головного мозку
 • покращує функціонування печінки
 • бере участь у вуглеводному та жировому обміні
 • необхідний для синтезу жирів та вироблення гормонів надниркових залоз

Вітамін В6 (піридоксин):

 • зменшує нічні судоми
 • запобігає нервовим і шкірним розладам
 • сприяє синтезу нуклеїнових кислот, які перешкоджають старінню
 • бере участь в обміні білків та жирів

Вітамін В7 (біотин):

 • сприяє зростанню клітин та виробництву жирних кислот
 • бере участь у метаболізмі жирів, білків та вуглеводів
 • підтримує імунітет
 • бере участь у згортанні крові та виробленні колагену
 • підвищує апетит

Вітамін В9 (фолієва кислота):

 • впливає на ріст та розвиток всіх тканин
 • підтримує імунну та серцево-судинну системи
 • бере участь у синтезі амінокислот та ферментів
 • покращує роботу кровотворної системи та функціональність лейкоцитів
 • поліпшує здоров'я печінки та ШКТ у цілому
 • регулює процеси збудження та гальмування нервової системи
 • нівелює наслідки стресу

Вітамін В12 (ціанокобаламін):

 • позитивно впливає на імунну, нервову та серцево-судинну системи
 • сприяє оновленню тканин
 • покращує апетит
 • підтримує нормальну роботу головного мозку
 • зміцнює кістки
 • усуває дратівливість та стрес
 • збільшує енергетичні запаси у клітинах та тканинах

Цинк:

 • підтримує імунну, кісткову, нервову та ендокринну системи
 • покращує роботу серця
 • регулює надходження іонів кальцію до клітин серця
 • покращує функціювання мозку
 • підтримує зір, зберігає сітківку ока, запобігає розвитку катаракти, нічної сліпоти, вікових дегенеративних змін очей

Мідь:

 • є активатором багатьох ферментів
 • бере участь в обміні вуглеводів
 • допомагає у розвитку та підтримці судинної та скелетної систем
 • необхідна для утворення колагену, еластину, кісткової та сполучної тканини
 • бере участь у метаболізмі кисню
 • є незамінним каталізатором синтезу гемоглобіну
 • необхідна для нормальної пігментації
 • допомагає у формуванні нервової тканини
 • підтримує репродуктивні функції

Манган:

 • бере участь у багатьох ферментативних реакціях
 • підтримує серце, м'язи, нервову та серцево-судинної системи
 • підвищує рівень вироблення енергії
 • відіграє важливу роль у мінералізації кісток
 • бере участь у передачі нервових імпульсів
 • допомагає перетворювати їжу в енергію
 • нормалізує обмін речовин на клітинному рівні
 • бере участь у синтезі жирних кислот, білка та метаболізмі глюкози

Комплекс вітамінів Інкомбівіт продається з 2019 року й користується попитом, особливо у господарств та аптек. Його застосування — прекрасна профілактика авітамінозу у тварин.

Фасування у скляні флакони по 10 та 100 мл є стерильним, тому розчин можна використовувати як для ін'єкцій, так і перорально, додаючи у воду.

Можна купити вітаміни для собак або мінерали для котів чи амінокислоти для тварин. А можна придбати Інкомбівіт і закрити всі потреби в поживних речовинах ваших вихованців.

Переглянуті товари
Вітамінно-мінеральні
Інкомбівіт, 100 мл флакон
+11
Назва препарату
Інкомбівіт
Артикул
000016049
Штрихкод
4820012504459
Номер РП
AB-08267-01-19
Групи препаратів
Вітамінно-мінеральні, Імуностимулятори
Лікарська форма
Розчин
Діючи речовини
Вітамін B4 / холіну хлорид, Вітамін E / альфа-токоферолу ацетат, Вітамін B12 / ціанокобаламін, Цинку сульфат, Вітамін D3, Лізин, Вітамін B6, Мангану сульфат, Вітамін B5 / пантотенова кислота, Вітамін B1 / тіамін, Метіонін, Міді сульфат, Вітамін B3 / PP / нікотинамід, Вітамін B9 / фолієва кислота, Вітамін B7 / біотин, Вітамін A / ретинол, Вітамін B2 / рибофлавін
Види тварин
ВРХ, Вівці, Кози, Свині, Коні, Собаки, Коти, Гуси, Качки, Індики, Кури, Фазани, Перепілки, Голуби
Застосування
Підшкірно, Перорально з водою, Внутрішньом'язово
Призначення
Для імунітету, Для стимуляції обміну речовин
Показання
Авітаміноз; Артроз; Вітаміни; Вагітність; Мікроелементи; Остеодистрофія; Рахіт; Репродукція; Стрес
Є в наявності
Артикул: 000016049
100 мл флакон
241.80 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів