Цифлутрин належить до групи синтетичних піретроїдів другого типу. Має контактну інсектоакарицидну і репелентну дію на: зоофільних мух, комарів, мошок, мокреців, ґедзів, оводів, бліх, вошей, волосоїдів, іксодових кліщів, які паразитують на тваринах.
Є малотоксичним для теплокровних тварин і в рекомендованих дозах не дає резорбтивно-токсичного та подразнюючого ефекту.
Назва препарату | Цифлур |
Артикул | 000015250 |
Штрихкод | 4820012504077 |
Номер РП | АВ-06045-03-15 |
Групи препаратів | Інсектоакарицидні, Протипаразитарні |
Лікарська форма | Розчин |
Діючи речовини | Цифлутрин |
Без каренції на молоко | Так |
Види тварин | ВРХ, Собаки |
Застосування | Зовнішньо |
Призначення | Від бліх, Від вошей, Від мух, Від кліщів, Від шкірних паразитів, Від гедзів |
Показання | Ектопаразити; Мухи; Псороптоз; Саркоптоз |
Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.
Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».
Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.
1 мл препарату містить:
цифлутрин — 10 мг
Рідина світло-жовтого кольору, прозора, масляниста.
Препарат має контактну інсектоакарицидну і репелентну дію на зоофільних мух Haematobia stimulans, Lyperosia irritans, L. titilans, Stomoxys calcitrans, Musca autumnalis, M. larvipara, M. аmica тощо, комарів Aedes, Anopheles, Culex, мошок Boophthora, Simulium, Schaenbaueria, мокреців Culicoides, Forcipomya, Zentocononops, ґедзів родів Chrysops, Haematopota, Tabanus, оводів Нypoderma bovis, H. lineatum, бліх Ctenocephalides canis, вошей Linognathus setotus, волосоїдів Trichodectes canis, іксодових кліщів Ixodes ricinus, Rhipicephalus rossicus, Dermacentor marginatus, які паразитують на тваринах.
Цифлутрин належить до групи синтетичних піретроїдів другого типу, які порушують роботу натрієвих каналів нервових клітин ектопаразитів, що призводить до затримки реполяризації мембран, гальмування нервових імпульсів, порушення координації рухів, паралічу і загибелі комах.
Після нанесення незначна кількості препарату резорбується, що забезпечує його тривалу інсектоакарицидну і репелентну дію.
Препарат є малотоксичним для теплокровних тварин і в рекомендованих дозах не дає резорбтивно-токсичного та подразнюючого ефекту.
Захист великої рогатої худоби від інвазії зоофільних мух, комарів, мошок, мокреців, ґедзів та оводів у пасовищний період.
Захист собак від кровосисних комах, вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів.
Не призначати телятам з масою тіла до 100 кг, цуценятам віком до 2 місяців, сукам у першу половину вагітності.
Препарат наносять на суху, чисту, непошкоджену шкіру за допомогою дозуючого пристрою або піпетки таким чином:
Персонал, що контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил особистої гігієни і безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати захисний одяг (халат, шапочка, ґумові чоботи, рукавички). Після закінчення робіт руки ретельно вимити теплою водою з милом. При потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.
При використанні у рекомендованих дозах обмежень щодо вживання м’яса та молока великої рогатої худоби немає.
В упаковці виробника, у сухому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури від +8 до +25 °С.
Після відкриття флакона препарат зберігати щільно закритим і використати протягом 2 місяців.
2 роки.
Комахи-паразити, що дошкуляють худобі в теплу пору року як на пасовищах, так і в тваринницьких приміщеннях, завдають шкоди здоров’ю тварин, багато клопоту господарствам та знижують продуктивність стада. Мухи, комарі, мокреці, мошки, оводи, гедзі, кліщі живляться кров'ю та поширюють небезпечні інфекційні та інвазійні хвороби, які загрожують в тому числі і людям.
Ми пропонуємо власникам господарств трьохетапний підхід до боротьби з комахами, що паразитують на худобі в теплий сезон. Ці заходи допомагають захистити тварин від паразитів та зберегти їхню продуктивність.
Важливо визначити, які саме комахи вражають корів. Кожний вид комах має свої унікальні риси, і знання їх допомагає обрати вірні способи боротьби.
Скласти план заходів, які потрібно провести. Особливу увагу зосередити на районах з найбільшою популяцією комах (ферми в болотистій і лісистій місцевості, біля озер і річок тощо), визначити методи боротьби, навчити персонал і почати діяти.
Заходи боротьби з комахами бувають:
В останні 5-6 років лікарі ветеринарної медицини і власники тварин в Україні використовують для цього розчин для зовнішнього застосування Цифлур.
Доза Цифлуру на 1 тварину становить:
Препарат втирають вздовж хребта від холки до крижів (малюнок 1) при температурі повітря не вище +25 °С. Після цього протягом 3 годин слід уникати потрапляння води на місця нанесення препарату. Тому дійних корів краще обробляти після вечірнього доїння. Найкращий захисний ефект досягається при обробці всього поголів’я після вигону на пасовище навесні і повторних обробках кожні 4-6 тижнів.
Малюнок 1.
Цифлур також згубно діє на бліх, іксодових кліщів, оводів, комарів та мошок. Після нанесення препарату діюча речовина цифлутрин дає акарацидний ефект через 12 годин і зберігає активність не менше як 23 діб.
Існують також клінічно схвалені вушні бірки та олії, які наносять на худобу, щоб запобігти укусам мух і зараженню вошами. Олії необхідно регулярно втирати в спину тварини, а вушні бирки діють на комах як репелент.
Будь-які хімічні заходи слід проводити під керівництвом фахівця.
На цьому етапі слід оцінити ефективність перших двох етапів, проаналізувати, які методи спрацювали на фермі краще, та за потреби виправити помилки.
Трьохетапний план захисту ВРХ від комах-паразитів – це комплексний підхід, який допомагає власникам тваринницьких господарств зберегти здоров'я тварин, захистивши їх від укусів комах, які переносять інфекційні та інвазійні захворювання, та підвищити продуктивність.
Важливо:
Комплексний захист тварин від комах — це інвестиція в здоров'я тварин та продуктивність ферми.