Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день. Відстежити терміни доставки замовлення можна в мобільному додатку або за номером накладної на сайті компанії «Нова Пошта».
Вартість доставки оплачує покупець. Оцінка вартості доставки здійснюється згідно діючих тарифів компанії-перевізника.
Комбінація тіамуліну та окситетрацикліну має широкий спектр бактеріостатичної дії проти більшості видів мікоплазм Mycoplasma hypopneumoniae, M. hyorhinis, M. synoviae, M. hyosynoviae, Ureaplasma spp., спірохет Serpulina hyodysenteriae, S. innocens, ряду серотипів Leptospira spp., Treponema hyodysenteriae, бактеріальних інфекцій органів дихання і травлення — Salmonella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix spp, Pasterella spp., Pseudomonas spp., E. coli, Campylobacter coli тощо.
1 г препарату містить:
тіамуліну гідроген фумарат — 33,3 мг
окситетрацикліну гідрохлорид — 100 мг
Порошок світло-жовтого кольору, зі специфічним запахом, розчиняється у воді.
Комбінація тіамуліну та окситетрацикліну має широкий спектр бактеріостатичної дії проти більшості видів мікоплазм Mycoplasma hypopneumoniae, M. hyorhinis, M. synoviae, M. hyosynoviae, Ureaplasma spp., спірохет Serpulina hyodysenteriae, S. innocens, ряду серотипів Leptospira spp., Treponema hyodysenteriae, бактеріальних інфекцій органів дихання і травлення — Salmonella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix spp, Pasterella spp., Pseudomonas spp., E. coli, Campylobacter coli тощо.
Тіамуліну гідроген фумарат діє бактеріостатично, а в дуже високих концентраціях — бактерицидно. Механізм дії полягає у з’єднанні з 50S рибосомальною субодиницею чутливих бактерій, що призводить до порушення синтезу білка в клітині бактерії. Тіамулін активний проти багатьох грампозитивних коків, включаючи більшість Staphylococcus spp., Streptococcus spp. (але не D. streps), мікоплазм і спірохет. Активність тіамуліну проти грамнегативних мікроорганізмів низька, за винятком Haemophilus sрp. і деяких штамів Е. coli і Klebsiella spp.
Тіамулін швидко абсорбується з ШКТ, його максимальна концентрація у сироватці крові спостерігається через 2-4 години після застосування. Після засвоєння інтенсивно розподіляється по тканинах та органах, найвищі концентрації зафіксовані в печінці, а найнижчі — у м’язах. Повністю метаболізується і швидко виводиться з організму із сечею (20-24% від застосованої дози) та жовчю. У незміненому вигляді зберігається в печінці та нирках лише протягом 1 доби після припинення лікування.
Окситетрациклін належить до групи тетрациклінів і діє бактеріостатично. Інгібує синтез білка шляхом з’єднання з 30S рибосомальною субодиницею мікроорганізмів і запобігає з’єднанню їх з рибосомальною аміноацилтранспортною РНК. Тетрациклін також зворотньо зв'язується з 50S рибосомами і змінює проникність цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Активний проти більшості мікоплазм, спірохет (включаючи ті, що викликають бореліоз), хламідій і рикетсій, деяких штамів грампозитивних бактерій: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinomyces spр., Bacillus anthracis, Clostridium реrfringens і С. tetani, Listeria monocytogenes, Nocardia spp. Активний in vitro та in vivo проти грамнегативних бактерій Bordetella spр., Brucella spр., Bartonella spр., Haemophilus spр., Pastеurella multocida, Shigella spр., Yersinia реstis.
Після застосування окситетрациклін швидко й повністю всмоктується. Через 30 хвилин його концентрація в сироватці крові становить майже 60% від терапевтичної, максимальна концентрація досягається через 2 години. Окситетрациклін рівномірно розподіляється у тканинах, за винятком нервової та жирової, 20-25% зв'язується з білками плазми. Майже не метаболізується в організмі — близько 60% виводиться із сечею у незміненому вигляді, решта — з жовчю.
Лікування свиней при дизентерії, колібактеріозі, пастерельозі, сальмонельозі, атрофічному риніті, ензоотичній пневмонії, плевропневмонії, проліферативній ентеропатії (ілеїті), артриті бактеріальної етіології, інфекціях, що супроводжують вірусний трансмісивний гастроентерит.
Не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до тіамуліну та окситетрацикліну. Не застосовувати одночасно з монензином, наразином і саліноміцином.
У сухому, темному місці при температурі від +4 до +25 °С.
1,5 року.
Препарат застосовують з питною водою або комбікормом переважно груповим методом. Під час приготування лікувально-кормової суміші слід ретельно змішати препарат з комбікормом. Зберігати і використовувати таку ЛКС можна протягом 3 місяців.
Терапевтична доза препарату становить 30 г на 10 кг комбікорму. При важкому перебігу пневмоній або гастроентеральних інфекцій дозу можна збільшити до 40-45 г. При застосуванні з питною водою добова терапевтична доза становить 1,5-2 г на 1 л води, курс — 5 днів.
Перед приготуванням лікувального розчину готують концентрат: розраховану дозу препарату кладуть у пластмасовий або емальований посуд, доливають 10 частин води температурою +40-45 °С та перемішують. Отриману суміш додають до добової норми води.
Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб. М'ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку ветеринарного лікаря.
Назва препарату | Бровамулін-плюс |
Номер РП | AB-02180-01-11 |
Лікарська форма | порошок для перорального застосування |
Фармгрупа | Антимікробні |
Діючи речовини | тіамуліну гідроген фумарат; окситетрацикліну гідрохлорид |
Водорозчинний | да |
Тварини | свині |
Спосіб застосування | перорально (з водою або кормом) |
Показання | артрит; дизентерія; колібактеріоз; пастерельоз; пневмонія; риніт; сальмонельоз; ентерит |