Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:

Бровафом новий, 10 г пакет

БРОВАФАРМА
2024-06-05 UAH 15.00
Антимікробні
ВРХ
Вівці
Свині
+6
Водорозчинний
Бровафом новий, 10 г пакет
Є в наявності
Артикул: 000001109 Штрихкод: 4820012500673
Оберіть фасування:
15.00 грн
Купити
Види тварин:
ВРХ
Вівці
Свині
Кролики
Гуси
Качки
Індики
Кури
Фазани
Лікарська форма:
порошок для перорального застосування
Діючі речовини:
Колістину сульфат, Триметоприм, Окситетрацикліну гідрохлорид
Фармакологічні властивості:

Комплексний препарат, складові компоненти якого, діючи синергічно, забезпечують широкий спектр антимікробної дії. Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик, діє проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, найпростіших, мікоплазм, рикетсій, хламідій. Колістин — антибіотик із групи поліміксинів, діє на грамнегативні мікроорганізми. Триметоприм діє проти грампозитивних бактерій, грамнегативних бактерій.

Назва препарату Бровафом новий
Артикул 000001109
Штрихкод 4820012500673
Номер РП AB-01008-01-10
Групи препаратів Антимікробні
Лікарська форма Порошок
Діючи речовини Колістину сульфат, Триметоприм, Окситетрацикліну гідрохлорид
Водорозчинний Так
Види тварин ВРХ, Вівці, Свині, Кролики, Гуси, Качки, Індики, Кури, Фазани
Застосування Перорально з кормом, Перорально з водою
Призначення Для органів дихання, Для лікування ШКТ
Показання Артрити; Дизентерія; Ентерит; Колібактеріоз; Мікоплазмоз; Пастерельоз; Пневмонія; Риніт; Сальмонельоз


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 г препарату містить:

колістину сульфат — 500 000 МО

окситетрацикліну гідрохлорид — 35 мг

триметоприм — 27 мг


Опис

Порошок світло-жовтого кольору, добре розчиняється у воді.


Фармакологічні властивості

Комплексний препарат, компоненти якого діють синергічно й забезпечують широкий спектр антимікробної дії.

Окситетрациклін — антибіотик широкого спектра дії проти грампозитивних мікроорганізмів — Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynеbacterium spp., Erysipelothrix spp., грамнегативних мікроорганізмів — Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., найпростіших Protozoa, мікоплазм Mycoplasma spp., рикетсій Rickettsia spp., хламідій Chlamydia. Порушує синтез білка при взаємодії з рибосомами, зменшує проникність цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів.

Колістин — антибіотик із групи поліміксинів, діє бактерицидно на грамнегативні мікроорганізми (Е. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Bordetellа spp.). Механізм дії полягає у пошкодженні цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Колістин взаємодіє з фосфоліпідами, руйнуючи структуру клітинної мембрани. Зв'язує фосфоліпід А клітинних мембран і нейтралізує дію бактеріального ендотоксину.

Триметоприм діє проти грампозитивних мікроорганізмів — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. тощо, грамнегативних мікроорганізмів — Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо. Інгібує бактеріальну редуктазу, що перетворює дегідрофолієву кислоту на тетрагідрофолієву (потрібна для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот), блокує синтез білка бактеріями.

Окситетрациклін після перорального застосування поступово абсорбується. Максимальна концентрація в крові досягається через 30-60 хвилин і утримується на терапевтичному рівні 48 годин. Період напіввиведення у собак становить ~4-6 годин, у великої рогатої худоби — 4,3-9,7 годин, у свиней — 6,7 годин, у овець — 3,6 години. Окситетрациклін проникає майже в усі органи і тканини, але найбільший його рівень спостерігається в легенях, печінці, жовчі, репродуктивних органах і нирках. Концентрація в легенях, ШКТ, м’язах та селезінці така сама, як в плазмі крові. Окситетрациклін виявляється в цереброспинальній рідині, але його концентрація не досягає терапевтичної. Проходить через гематоенцефалічний бар’єр і плаценту. Метаболіти утворює у незначній кількості. Виводиться переважно з сечею і жовчю, у лактуючих тварин — з молоком.

Колістин через свою поліпептидну структуру майже не всмоктується з ШКТ, тому ефективний при лікуванні захворювань ШКТ. Його концентрації в сироватці крові та тканинах є низькими, але у різних відділах ШКТ утримуються на високому рівні. З організму виводиться переважно з калом, незначна кількість з сечею у вигляді активних метаболітів (після застосування великих доз).

Триметоприм абсорбується з ШКТ швидко і майже повністю (90-100%). Зв’язується з білками плазми на 45%. Cmax після одноразової дози досягається через 1-4 години і становить приблизно 1 мкг/мл. Швидко розподіляється в тканинах і рідинах організму, включаючи нирки, печінку, селезінку, мокроту, слину і сперму, виявляється також у жовчі, кістковому і губчатому мозку, але не компактному шарі кісток. Концентрація в спинномозковій рідині становить 30-50% від концентрації в сироватці крові. Концентрація в тканині і секреті передміхурової залози в 2-3 рази вища, ніж у сироватці крові. Висока концентрація триметоприму спостерігається в секреті бронхіальних залоз, передміхуровій залозі та жовчі.

Триметоприм проходить через плацентарний бар’єр, проникає в молоко. Період напіврозпаду в плазмі крові становить 8-10 годин. Метаболізується у печінці до неактивних метаболітів 10-20%. Нирками виводиться 50-60% протягом 24 годин, протягом 72 годин — 66,8% в основному шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції, причому 80-90% — у незміненому вигляді, решта — у вигляді неактивних метаболітів. Невелика кількість (4%) виводиться з жовчю. Виведення посилюється при кислій реакції сечі і слабшає при лужній. Оскільки триметоприм і його метаболіти виводяться майже повністю нирками шляхом як клубочкової фільтрації, так і канальцевої секреції, їхня концентрація в сечі значно вища, ніж у крові.


Показання

Лікування тварин за захворювань, спричинених грампозитивними, грамнегативними та іншими мікроорганізмами:

 • поросята — дизентерія, колібактеріоз, пастерельоз, сальмонельоз, захворювання ШКТ та органів дихання;
 • телята, ягнята віком до 6 тижнів, кролики — ентерит, захворювання органів дихання;
 • свійська птиця (кури-бройлери, індики, фазани, гуси, качки) — мікоплазмоз, колібактеріоз, пастерельоз, захворювання органів дихання.


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, порушеннями функцій печінки та нирок, жуйним тваринам із функціонально розвиненими передшлунками. Не застосовувати свиноматкам під час лактації та в останній триместр супоросності, курям-несучкам, яйця яких вживають в їжу люди.

Препарат несумісний з гідрокортизоном, гепарином, дициленом, цефалоспоринами, амфотерицинами та аміноглікозидами.


Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують перорально у таких дозах:

 • поросята (груповий метод), телята, ягнята віком до 6 тижнів (індивідуально) — 1 г на 10 кг маси тіла 2 рази на добу (у добовій дозі 1 млн. МО колістину, 70 мг окситетрацикліну, 54 мг триметоприму) з питною водою або замінником молока, курс — 5-7 днів;
 • кролики, свійська птиця (кури-бройлери, індики, фазани, гуси, качки) — 2 г на 10 кг маси тіла (1 млн. МО колістину, 70 мг окситетрацикліну, 54 мг триметоприму) з питною водою, курс — 5 днів.


Застереження

Перед застосуванням слід провести тест на чутливість збудників до діючих речовин препарату.

При довготривалому використанні препарату може виникнути алергія (висипання на шкірі, набряки, лихоманка, еозинофілія).

Препарат несумісний з хінолінами, пеніцилінами, гідрокортизоном, гепарином, дициленом, цефалоспоринами, препаратами амфотерицину та амiноглiкозидами. При застосуванні одночасно з препаратами, що містять дво- та тривалентні катіони, такі як Mg2+, Al3+, Ca2+, Zn2+, Bi2+, Fe3+, останні можуть зв’язуватися з окситетрацикліном та перешкоджати його абсорбції.

Після останнього застосування препарату забій телят, ягнят, свиней, кроликів на м’ясо дозволяється через 10 діб, птиці — через 7 діб. М’ясо, отримане раніше вказаного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.


Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +8 до +25 °С.

Розчин препарату з водою або замінником молока слід випоїти негайно. Зберігати його заборонено!


Термін придатності

3 роки.Бровафом новий – дієвий засіб для лікування молодняка при поносі бактеріального походження


Захворювання шлунково-кишкового тракту у поросят, що клінічно проявляються поносом є розповсюдженим явищем, як на промислових фермах, так і в приватному секторі. Вони завдають свинарству суттєвих економічних збитків, а господарям — додаткового клопоту. Не всі хвороби ШКТ у поросят супроводжуються діареєю, й не завжди понос спричиняють збудники інфекційних захворювань.

Часто діарею викликає комплекс факторів, наприклад неякісні чи незбалансовані за поживними речовинами корми, особливо уражені мікотоксинами, забруднена патогенною мікрофлорою вода, знижений імунний статус у тварин, стресові ситуації, що впливають на свиноматку в першу половину супоросності й корову в останні декади тільності. Все це може стати причиною патологічного розвитку плоду, синдрому метрит-мастит-агалактія у свиней. Ці захворювання часто спричинені патогенними бактеріями, кокцидіями, гельмінтами та вірусами.

Найбільш поширений збудник захворювань ШКТ у поросят сисунів, поросят на дорощуванні чи відгодівлі — кишкова паличка, яка є причиною діареї у сисунів, набрякової хвороби у відлученців та зрідка діареї у поросят на дорощувані. Залежно від збудника діарея у поросят може з'являтися у різні періоди життя. Наприклад, Lawsonia intracellularis спричиняє проліферативну ентеропатію у поросят віком 3-6 тижнів, Clostridium perfringens типу А та С — ентеротоксемію у перші дні життя, Salmonella spp. — діарею протягом всього періоду вирощування поросят, Campilobacterіs fetus — діарею у поросят відлученців і маточного поголів’я, Brachyspira hyodysenteriae — дизентерію у всіх категорій свиней.

Деякі з цих патогенів можна контролювати за допомогою представлених на ринку вакцин. До них належать кишкова паличка та Clostridium perfringens. Щеплення свиноматок в період супоросності забезпечує новонароджених поросят колостральним імунітетом через молозиво, яке вони отримують від свиноматки. У корів в сухостійний період лікарі можуть застосовувати комплексні вакцини щодо рота та короновірусних інфекцій, з подальшою імунізацією в перші дні життя телят.

Розвиток решти інфекцій, для профілактики яких вакцин не існує, допоможе попередити регулярна гігієна підстилки, оптимальний мікроклімат у приміщені, якісне та збалансоване годування. Якщо інфекція все ж таки з’явилася, то для лікування тварин можна застосовувати комплексний протимікробний препарат Бровафом новий.


Як діючі речовини Бровафому нового впливають на збудників поносу у поросят?


Триметоприм діє проти грампозитивних мікроорганізмів — Clostridium spp., Е. coli, Salmonella spp. Швидко всмоктується у шлунково-кишкового тракті. Біодоступність при пероральному застосуванні досягає 100%.

Колістин — антибіотик із групи поліміксинів, діє бактерицидно на такі мікроорганізми, як Escherichia coli, Salmonella spp. Не піддається руйнуванню у шлунку під впливом соляної кислоти та ферментів, тому в незмінному вигляді доходить до кишечника, де й розпочинає дію на патогенних бактерій.

Окситетрациклін — антибіотик із групи тетрациклінів широкого спектра дії, діє проти Clostridium spp., Е. coli, Salmonella spp., Lawsonia intracellularis, Brachyspira hyodysenteriae, Campilobacterіs fetus.

Таким чином, препарат здатний протидіяти всім патогенним бактеріям, окрім збудника дизентерії Brachyspira hyodysenteriae.


Як застосовувати Бровафом новий?


Хоча препарат розроблений для лікування широкого спектра інфекцій, він не може протистояти всім можливим збудникам діареї. Тому перед початком лікування слід відібрати зразки патологічного матеріалу (калу) для лабораторних досліджень. Треба визначити тип збудника та його чутливість до діючих речовин препарату. Поки аналіз у роботі, починаємо лікування та за потреби коригуємо його після отримання результатів досліджень. Якщо можливості зробити аналіз немає, спостерігаємо за клінічною картиною захворювання протягом двох діб. Тобто якщо прояви проносу за цей час стають менш інтенсивними, препарат діє, а якщо змін немає або стан тварини погіршується, слід змінити лікування.

Телятам, ягнятам і поросятам Бровафом новий застосовують груповим методом, перорально, з водою або кормом в дозі 1 г на 10 кг ваги тіла 2 рази на день, курсом 5-7 днів. Деякі інфекції потребують більш тривалого курсу лікування. При груповому методі лікувальну дозу препарату варто розраховувати по середній вазі тварин у клітках.

Бровафом новий не можна використовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами та аміноглікозидами.

Після останнього застосування препарату забій тварин на м'ясо заборонений протягом 10 діб. Якщо м'ясо отримане раніше цього терміну, його утилізують або згодовують непродуктивним тваринам.

Комплексний антибактеріальний препарат Бровафом новий ТОВ «Бровафарма» допомагає лікарям ветеринарної медицини ефективно справлятися з розладами шлунково-кишкового тракту у молодняка.

Препарат реалізується по всій території України через дилерську мережу та інтернет-магазин.

Переглянуті товари
Антимікробні
Бровафом новий, 10 г пакет
+6
Назва препарату
Бровафом новий
Артикул
000001109
Штрихкод
4820012500673
Номер РП
AB-01008-01-10
Групи препаратів
Антимікробні
Лікарська форма
Порошок
Діючи речовини
Колістину сульфат, Триметоприм, Окситетрацикліну гідрохлорид
Водорозчинний
Так
Види тварин
ВРХ, Вівці, Свині, Кролики, Гуси, Качки, Індики, Кури, Фазани
Застосування
Перорально з кормом, Перорально з водою
Призначення
Для органів дихання, Для лікування ШКТ
Показання
Артрити; Дизентерія; Ентерит; Колібактеріоз; Мікоплазмоз; Пастерельоз; Пневмонія; Риніт; Сальмонельоз
Є в наявності
Артикул: 000001109
10 г пакет
15.00 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів