Комбінований лікарський засіб. Неоміцину сульфат — антибіотик із групи аміноглікозидів. Ністатин — антибіотик полієнової групи. Перметрин — синтетичний піретроїд з акарицидними та інсектицидними властивостями. Триамцинолону ацетонід — синтетичний фторвмісний глюкокортикоїд з вираженими протизапальними, протиалергійними, десенсибілізуючими та заспокійливими властивостями.
Назва препарату | Аусил |
Артикул | 000017228 |
Штрихкод | 4820012504909 |
Номер РП | АВ-09424-01-20 |
Групи препаратів | Дерматологічні, Інсектоакарицидні, Антимікробні |
Лікарська форма | Мазь |
Діючи речовини | Перметрин, Триамцинолону ацетонід , Неоміцину сульфат, Ністатин |
Види тварин | Собаки, Коти |
Застосування | Зовнішньо |
Призначення | Для вух, Від кліщів, Від шкірних паразитів |
Показання | Дерматит; Запалення; Отит; Отодектоз; Свербіж |
Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.
Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».
Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.
1 г препарату містить:
неоміцину сульфат — 3500 МО
ністатин — 100 000 МО
перметрин — 10 мг
триамцинолону ацетонід — 1 мг
Мазь світло-жовтого кольору.
Комбінований лікарський засіб з антимікробними, акарицидними, фунгіцидними та протизапальними властивостями для аурікулярного застосування.
Неоміцину сульфат — антибіотик із групи аміноглікозидів. Діє проти грампозитивних бактерій — Staphylococcus spp., Corynebacterium spp., Bacillus spp. і більшості грамнегативних — Escherichia coli, Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Proteus spp. тощо. Проникає через клітинну мембрану бактерій, зв’язується зі специфічними білками-рецепторами на 30S субодиниці рибосом, порушує утворення комплексу транспортної і матричної РНК та зупиняє синтез білків.
Ністатин — антибіотик полієнової групи. Діє фунгіцидно, ефективний проти патогенних грибів родів Malassezia, Candida, Aspergillus. Зв’язується зі стеринами клітинної мембрани грибів, через що вона втрачає здатність функціонувати як селективний бар’єр.
Перметрин — синтетичний піретроїд з акарицидними та інсектицидними властивостями. Спричинює порушення іонної проникності натрієвих каналів та гальмування процесів поляризації (реполяризації) мембран нервових клітин вошей, бліх, кліщів та інших членистоногих, що призводить до їхнього паралічу. У собак і котів знищує кліщів виду Otodectes cynotis.
Триамцинолону ацетонід — синтетичний фторвмісний глюкокортикоїд з вираженими протизапальними, протиалергійними, десенсибілізуючими та заспокійливими властивостями. Пригнічує функції лейкоцитів і тканинних макрофагів. Обмежує міграцію лейкоцитів в ділянках запалення. Порушує здатність макрофагів до фагоцитозу та утворення інтерлейкіну-1. Сприяє стабілізації лізосомальних мембран, знижуючи концентрацію протеолітичних ферментів у місці запалення. Зменшує проникність капілярів, обумовлену вивільненням гістаміну.
Неоміцину сульфат, ністатин та триамцинолону ацетонід не всмоктуються через шкіру та внутрішні оболонки вух. Абсорбція перметрину через шкіру не перевищує 2%. Перметрин, що всмоктався, після потрапляння до системного кровотоку швидко гідролізується до неактивних метаболітів та виводиться із сечею.
Лікування собак, котів за отитів та дерматитів зовнішнього слухового каналу, що спричинені бактеріями, грибами, кліщами (у тому числі Otodectes cynotis), чутливими до неоміцину, перметрину та ністатину.
Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, за перфорації барабанної перетинки, вагітним, лактуючим та продуктивним тваринам.
Не застосовувати котам масою тіла менше 1,5 кг і кошенятам віком до 8 тижнів.
Не використовувати одночасно з іншими аміноглікозидами та аурікулярними препаратами.
Перед застосуванням препарату проводять гігієнічне очищення вушної раковини та слухового каналу. Невелику кількість мазі (приблизно 5 мм) вводять у слуховий прохід, легенько масажують навколо вуха та видаляють надлишок засобу біля вушної раковини. Препарат застосовують один раз на день до повного одужання.
За отодектозу курс лікування становить 21 день (період репродуктивного циклу кліщів Otodectes cynotis), мазь вносять в обидва вуха, навіть якщо уражене лише одне.
Перед використанням препарату слід переконатися у відсутності перфорації барабанної перетинки.
При застосуванні в рекомендованих дозах побічних явищ та ускладнень, як правило, не виникає. При передозуванні може виникнути подразнення шкіри у вушній раковини та слуховому проході. Інколи у тварин старшого віку відбуваються порушення слуху, які не потребують лікування. У котів зрідка можуть з’явитися неврологічні симптоми (локомоторна атаксія, тремор). У цьому разі лікування препаратом слід припинити.
У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +15 до +25 °С.
Після відкриття туби препарат використати протягом 28 діб.
2 роки.
Початок отиту, як і будь-якого захворювання, важливо не пропустити. Якщо вчасно не почати лікування, до запального процесу підключаються мікроби, або патогенні та умовно патогенні бактерії, які провокують утворення гною. За тривалого зволікання у тварини може розірватися барабанна перетинка, а запалення перейти на лицевий нерв та спричинити його параліч. Є велика небезпека проникнення інфекції в мозок, що призводить до важких наслідків аж до загибелі тварини. Аби цього не допустити, потрібно знати ознаки отиту й особливості поведінки тварини під час цієї хвороби.
Ось деякі з них:
Вже цих симптомів достатньо, аби насторожитися й негайно звернутися до ветеринарного лікаря.
Однак клінічна картина отиту має й такі ознаки:
У більшості випадків запальні процеси у вушній раковині розвиваються внаслідок:
На отит часто страждають собаки із довгими висячими вухами, особливо якщо в всередині них росте шерсть. Вона перешкоджає нормальній вентиляції і є причиною надмірного виділення вушної сірки.
Перед лікуванням отиту у собак та котів важливо встановити причину його виникнення та оцінити, які ускладнення він вже викликав. У кожної тварини хвороба розвивається по-різному, тому й підходи до лікування мають бути не шаблонними.
Але завжди важливо одне — почати лікувати якомога раніше, аби захворювання не перейшло в хронічну форму, з якою впоратися набагато важче.
Універсальним засобом для лікування отитів всіх видів є вушна мазь Аусил від компанії “Бровафарма”. Вона допомагає впоратися з будь-яким отитами бактеріального, грибкового, паразитарного та алергічного походження.
Частою причиною отитів у собак і котів є кліщі, грибки та бактерії. Паразити провокують запалення тканин слухового проходу та вушної раковини. Іноді отиту передують алергічні реакції на бліх та дерматити різної етіології.
Щоб до лікування отиту приступити якомога скоріше, не чекаючи, поки його причину буде встановлено, можна використати один із універсальних препаратів. Вони допомагають швидко зупинити хворобу й повернути вушкам вашого улюбленця здоровий стан та вигляд.
Саме таким препаратом є Аусил виробництва ТОВ “Бровафарма” — комплексний засіб із широким спектром дії та високою ефективністю.
Мазь Аусил — могутній борець з бактеріями, грибами й кліщами, які спричинюють отити. Вона містить чотири компоненти, поєднання яких дає потужну та дієву комбінацію:
Вилікувати отит за допомогою Аусилу може кожний хазяїн собаки або кота.
Зручне пакування препарату та простий спосіб застосування не потребують спеціальних знань та навичок. Треба просто виконати три кроки:
Щоб вушка ваших улюбленців не зазнавали отитів, завжди робіть наступне: