Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:

Фіпрен, 4 піпетки х 0,5 мл cat

БРОВАФАРМА
2024-04-29 UAH 81.30
Інсектоакарицидні
Собаки
Кішки
Хутрові звірі
Фіпрен, 4 піпетки х 0,5 мл cat
Є в наявності
Артикул: 000015174 Штрихкод: 4820012504084
Оберіть фасування:
81.30 грн
Купити
Види тварин:
Собаки
Кішки
Хутрові звірі
Лікарська форма:
розчин для зовнішнього застосування
Діючі речовини:
S-метопрен, Фіпроніл
Фармакологічні властивості:

Комбінований контактний інсектоакарицид, належить до малотоксичних для теплокровних тварин речовин і в рекомендованих дозах не дає шкірно-подразнюючої, резорбтивно-токсичної, ембріотоксичної і тератогенної дії. Фіпроніл належить до інсектоакарацидів групи фенілпіразолів. S-метопрен — аналог ювенільного гормону, який діє як регулятор росту комах і пригнічує їхній ріст та морфологічний розвиток на стадіях яйця, личинки і лялечки, завдяки антагонізму з екдизоном, що відповідає за ріст та розвиток личинки.

Назва препарату Фіпрен
Артикул 000015174
Штрихкод 4820012504084
Номер РП АВ-07641-01-18
Групи препаратів Інсектоакарицидні, Протипаразитарні
Лікарська форма Розчин
Діючи речовини S-метопрен, Фіпроніл
Види тварин Собаки, Коти, Хутрові звірі
Застосування Зовнішньо
Призначення Від вошей, Від шкірних паразитів, Від бліх, Від кліщів
Показання Ектопаразити; Отодектоз


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

фіпроніл — 100 мг

S-метопрен — 90 мг


Опис

Розчин безбарвний або світло-жовтого кольору, прозорий.


Фармакологічні властивості

Комбінований контактний інсектоакарицид, діє на бліх Ctenocephalides spp. на всіх стадіях розвитку, волосоїдів Felicola subrostratus, Trichodectes canis, іксодових кліщів Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Haemaphysalis flava, Haemaphysalis campanulata, Haemaphysalis leachi, Amblyomma americanum, комарів Aedes aegypti, саркоптоїдних кліщів Sarcoptes scabiei var. canis, інших комах, які паразитують на собаках, котах та тхорах.

Фіпроніл — інсектоакарацид із групи фенілпіразолів. Селективно блокує роботу ГАМК-залежних хлор-іонних каналів в мембранах нервових клітин членистоногих, порушує передачу нервових імпульсів, спричинює конвульсії і загибель паразитів.

S-метопрен — аналог ювенільного гормону, який пригнічує ріст та морфологічний розвиток комах на стадіях яйця, личинки і лялечки. Овоцидна дія S-метопрену проявляється в результаті прямого проникнення в оболонку відкладених яєць.

Після нанесення на шкіру фіпроніл повільно всмоктується (до 11%) і досягає низької (Cmax) у плазмі крові — близько 35 нг/мл фіпронілу та 55 нг/мл його основного екстенсивного метаболіту фіпроніл-сульфону. Максимальна концентрація фіпронілу в плазмі крові досягається повільно (десь через 100 годин) та повільно знижується (період напіввиведення — понад 150 годин).

Концентрації S-метопрену в плазмі крові нижчі межі їх кількісного визначення (20 нг/мл).

S-метопрен і фіпроніл разом з його метаболітом фіпроніл-сульфоном добре розподіляються в шерсті тварин протягом доби після нанесення. Їхні концентрації з часом знижуються, але сам препарат виявляється навіть через 60 діб.

Ектопаразити гинуть переважно внаслідок контакту з препаратом: блохи — протягом 24 годин, кліщі та воші — протягом 48 годин. Препарат ефективно діє 8 тижнів проти бліх на всіх стадіях розвитку, мінімум 4 тижні — проти кліщів.

Препарат належить до малотоксичних для теплокровних тварин речовин і в рекомендованих дозах не дає подразнювальної, резорбтивно-токсичної, ембріотоксичної і тератогенної дії.


Показання

Профілактика та лікування собак, котів, тхорів за ентомозів, спричинених блохами, вошами і волосоїдами; акарозів, спричинених паразитиформними кліщами та саркоптоїдним кліщем Sarcoptes canis; для запобігання прикріплення і розвитку ектопаразитів.


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, інфекційними захворюваннями, виснаженим і ослабленим тваринам, цуценятам і кошенятам віком до 8 тижнів, собакам масою менше 2 кг, тхорам віком до 6 місяців, продуктивним тваринам.

Не застосовувати разом з іншими інсектоакарицидними засобами.


Спосіб застосування та дози

Препарат наносять за допомогою піпеток на суху, здорову шкіру так, аби тварина не могла його злизати — на спину поміж лопаток.

Дози для різних видів тварин вказані в таблиці.

Вид тварин та маса тіла, кг Доза препарату, мл / тварину Разова доза діючих речовин, мл / тварину
фіпроніл S-метопрен
Собаки:
2-7 0,5 50 45
8-15 1 100 90
16-22 1,5 150 135
23-30 2 200 180
31-45 3 300 270
46-60 4 400 360
Коти, тхори 0,5 50 45


Собакам масою понад 60 кг використовують комбінацію піпеток різного об’єму.

Після нанесення препарату слід уникати потрапляння води (дощ, купання) на оброблені ділянки протягом доби.

Повторну обробку проводять не раніше, ніж через 4 тижні.


Застереження

При контакті з препаратом дотримуватися загальних правил гігієни і безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами, використовувати гумові рукавички. Після обробки руки ретельно вимити теплою водою з милом. При потраплянні засобу на шкіру, слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

Протягом 24 годин після нанесення препарату шерсть тварини може бути жирною й склеюватися. Тварин не можна гладити, спати з ними, дозволяти гратися з ними дітям. У місцях нанесення препарату іноді виникають алергічні реакції — свербіж, випадіння шерсті, почервоніння шкіри. У таких випадках препарат слід змити водою з милом і за необхідності призначити антигістамінні засоби.


Умови зберігання

В упаковці виробника, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці, далеко від опалювальних приладів, окремо від продуктів харчування і кормів за температури від +2 до +30 °С.


Термін придатності

2 роки.Фіпрен: безпека понад усе


Сучасний ринок ветпрепаратів переповнений засобами нового покоління для зовнішньої обробки собак і котів проти бліх і кліщів. Варто зазначити, що їхня ефективність вище, ніж у шампунів та розчинів для купання. Тим не менш, практикуючі ветеринарні лікарі та дослідники продовжують пошук нових формул — з більш тривалою дією та широким спектром активності. На жаль, не зважаючи на свою суперефективність, препарати для профілактики бліх і кліщів, бабезіозу та бореліозу у собак і особливо котів є не завжди абсолютно безпечними.

Комбіновані препарати мають безліч переваг, наприклад, препарат від бліх і кліщів має пролонговану дію та більш широкий спектр активності проти ектопаразитів. Крім того, їх можна використовувати у важких випадках, враховуючи різну чутливість паразитів до лікарських засобів. Важливим фактором, який впливає на вибір засобів, крім ефективності, звичайно, є безпека!

Найбільш безпечний інсектоакарацид — це фіпроніл, який входить до складу більшості подібних засобів. Компанія “БРОВАФАРМА” розробила комбінований засіб проти бліх та кліщів на основі фіпронілу та S-мітопрену під назвою Фіпрен.

Фіпрен є одним із найбільш ефективних і безпечних засобів. Його можна використовувати як для собак, так і для котів.


На паразитів яких стадій розвитку впливає Фіпрен?


На відміну від аналогів Фіпрен знищує дорослих паразитів і, завдяки S-мітопрену, блокує ріст і дозрівання комах до статевозрілих особин. Іншими словами, препарат не знищує паразитів усіх вікових груп, але нестатевозрілі комахи втрачають здатність рости і розвиватися й через це гинуть.


Як і на яких паразитів діє фіпроніл?


Фіпрен — це інсектоакарицидний препарат контактної та репелентної дії, відлякує від тварин кліщів та паралізує їх. Механізм дії фіпронілу полягає в блокуванні передачі нервових імпульсів паразитів, що призводить до їхнього паралічу та загибелі.

Фіпрен діє на:

 • бліх Ctenoccphalides spp.
 • волосоїдів Trichodectes canis, Felicola subrostratus
 • іксодових кліщів (всі фази розвитку) Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor variabilis, Ixodes spp., Haemaphysalis spp.
 • вошей Linognathus setosus
 • коростяних кліщів Sarcoptes. canis
 • комарів Aedes aegypti
 • вушних кліщів Otodectes cynotis (спричинюють отодектоз).

Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла. При цьому діє місцево й не всмоктується у системний кровоток, накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах, що забезпечує тривалу контактну інсектоакарицидну дію та захист собак і котів від ектопаразитів.


Чому дієві препарати проти бліх та кліщів не працюють?


Коли власники тварин користуються краплями на холку, вони нерідко скаржаться на їхню неефективність. Тут варто пам’ятати, що ефективність препарату багато в чому залежить від правильності обробки, або нанесення на тварину. Препарат слід наносити на неушкоджену шкіру у місця, де собака й особливо кіт не змогли б його злизати. Наносити засіб потрібно безпосередньо на шкіру, ретельно рознімаючи шерсть. Кількість препарату має відповідати вазі тварини, бо менша доза не спрацює. Після нанесення Фіпрену тварину не можна купати чи гуляти з нею під дощем. Проводити обробку від ектопаразитів неймовірно важливо, оскільки паразити не просто створюють тваринам дискомфорт, але й поширюють різні захворювання. Фіпроніл безпечний і для котів, і для собак. Регулярна обробка раз на місяць убереже тварину від зараження бабезіозом, бореліозом, дипелідіозом тощо.


Чи потрібно обробляти котів так часто, як і собак?


Попри те, що багато котів живуть у квартирах і можуть все своє життя не покидати їх, частіше за усе вони уражені паразитами. Якщо ми не бачимо бліх чи глистів, це не привід стверджувати, що їх немає. На жаль, бліх може занести власник тварини з двору, зі сходів, з ліфту.

Чим небезпечні блохи та кліщі?


Ми вже казали, що блохи переносять збудників кровопаразитарних захворювань і личинок глистів. Одна блоха за добу робить до 400 укусів. Паразити, що живуть на тварині, харчуються її шкірою, кров’ю, виділяють продукти обміну. Слина бліх є сильним алергеном і часто викликає такі реакції, як сверблячка, еритема, розчісування, алопеція, неприємний запах шкіри, піодермія, отит, кон’юнктивіт.

Блошиний дерматит — найпоширеніше дерматологічне захворювання, що виникає через чутливість до слини бліх чи кліщів.

Слід пам’ятати, що обробка від паразитів повинна проходити для тварини з мінімальним стресом. Тому вибір препарату та способу нанесення дуже важливий етап профілактики ектопаразитів. Найбільш зручна та популярна форма випуску таких препаратів — це краплі на холку.

Переглянуті товари
Інсектоакарицидні
Фіпрен, 4 піпетки х 0,5 мл cat
Назва препарату
Фіпрен
Артикул
000015174
Штрихкод
4820012504084
Номер РП
АВ-07641-01-18
Групи препаратів
Інсектоакарицидні, Протипаразитарні
Лікарська форма
Розчин
Діючи речовини
S-метопрен, Фіпроніл
Види тварин
Собаки, Коти, Хутрові звірі
Застосування
Зовнішньо
Призначення
Від вошей, Від шкірних паразитів, Від бліх, Від кліщів
Показання
Ектопаразити; Отодектоз
Є в наявності
Артикул: 000015174
4 піпетки х 0,5 мл cat
81.30 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Винница Днепр Житомир Запорожье Ивано-Франковск Киев Кропивницкий Луцк Львов Николаев Одесса Полтава Ровно Сумы Тернополь Ужгород Харьков Херсон Хмельницкий Черкассы Чернигов Черновцы