Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Збережене
Пусто
Мова:
Русский
 • Українська
Ваш регіон доставки:

Цифлодекс, 10 мл флакон

БРОВАФАРМА
2024-04-29 UAH 43.20
Антимікробні
Собаки
Кішки
+-1
Цифлодекс, 10 мл флакон
Є в наявності
Артикул: 000013915 Штрихкод: 4820012503407
Фасування:
43.20 грн
Купити
Види тварин:
Собаки
Кішки
Лікарська форма:
суспензія, краплі очні та вушні
Діючі речовини:
Ципрофлоксацину гідрохлорид, Дексаметазон натрію фосфат
Фармакологічні властивості:

Комбінований хіміотерапевтичний засіб, поєднує антибіотик широкого спектра дії з групи фторхінолонів (ципрофлоксацин) та глюкокортикостероїд (дексаметазон), має антибактеріальні, протизапальні, протиалергійні та десенсибілізуючі властивості.

Назва препарату Цифлодекс
Артикул 000013915
Штрихкод 4820012503407
Номер РП АВ-06569-01-16
Групи препаратів Антимікробні, Протизапальні
Лікарська форма Суспензія, Каплі
Діючи речовини Ципрофлоксацину гідрохлорид, Дексаметазон натрію фосфат
Види тварин Собаки, Коти
Застосування Зовнішньо
Призначення Для очей, Для вух
Показання Блефарит; Виразки; Дерматит; Ерозія; Запалення; Кератит; Кератокон’юнктивіт; Кон’юнктивіт; Нежить; Отит; Риніт


Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.


Написати відгук
 • Готівкою або банківською картою
 • Накладений платіж (при отриманні посилки у відділенні компанії-перевізника або за місцем проживання)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (за номером банківської картки VISA та MasterCard)

Докладніше про умови оплати >

Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.

Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.

Докладніше про умови доставки >

Склад

1 мл препарату містить:

ципрофлоксацину гідрохлорид — 4,5 мг

дексаметазон — 1 мг


Опис

Суспензія білого кольору.


Фармакологічні властивості

Комбінований хіміотерапевтичний засіб, поєднує антибіотик широкого спектра дії з групи фторхінолонів (ципрофлоксацин) та глюкокортикостероїд (дексаметазон), має антибактеріальні, протизапальні, протиалергійні та десенсибілізуючі властивості.

Ципрофлоксацин діє бактерицидно шляхом інгібування ДНК-гірази та пригнічення синтезу бактеріальної ДНК. Діє на грамнегативні бактерії у період спокою і поділу, тому не лише інгібує ДНК-гіразу, але й спричиняє лізис клітинної стінки. На грампозитивні бактерії діє тільки в період поділу. Активний проти грамнегативних мікроорганізмів — Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Vibrio spp., Campylobacter spp., Hafnia spp., Providencia stuartii, Haemophilus spp., Pasteurella multocida, Pseudomonas spp., Gardnerella spp., Neisseria spp., Moraxella catarrhalis, Acinetobacter spp., Brucella spp., грампозитивних мікроорганізмів — Staphylococcus spp., Streptococcus pyogenes, Streptococcus agalactiae, Соrynebacterium diphtheriae, Listeria monocytogenes, інших збудників — Chlamydia spp., Mycoplasma spp., Mycobacterium spp.

При місцевому застосуванні швидко всмоктується. Концентрація в плазмі крові після інстиляції в кон'юнктиву 2 крапель розчину 0,3% кожні 2 години протягом 2 днів, а потім кожні 4 години протягом 5 днів мала значення, що не піддаються кількісній оцінці (<1,0 нг/мл), до 4,7 нг/мл. Період напіввиведення з передньої камери ока — 2 години. При закапуванні в очі концентрація в крові не перевищує 2,5 нг/мл, при закапуванні у вуха — максимальна концентрація в крові спостерігається через 15-90 хвилин.

З білками плазми крові зв'язується на 16-43%, період напіввиведення з плазми крові — 3-5 годин. Ципрофлоксацин присутній в плазмі крові переважно в неіонізованій формі. Він вільно розподіляється в тканинах і рідинах організму. Vd в організмі становить 2-3 л/кг. Концентрація в тканинах значно перевищує концентрацію в сироватці крові. Метаболізується в печінці. У крові можуть виявлятися чотири метаболіти ципрофлоксацину в невеликих концентраціях: диетилципрофлоксацин (M1), сульфоципрофлоксацин (М2), оксоципрофлоксацин (М3), формілципрофлоксацин (М4). Три з них (M1-М3) проявляють антибактеріальну активність in vitro, яку можна порівняти з налідиксовою кислотою. Антибактеріальна активність in vitro метаболіту М4 більше схожа на активність норфлоксацину.

Ципрофлоксацин виводиться з організму переважно нирками шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції, незначна кількість — через ШКТ. Протягом 24 годин з сечею у незміненому вигляді виводиться 15-50% дози ципрофлоксацину, у вигляді метаболітів — 10-15%. Протягом 5 діб у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів з калом виводиться приблизно 20-40% антибіотика.

Дексаметазон — синтетичний фторований глюкокортикостероїд з протизапальною, протиалергійною та антипроліферативною дією. Зменшує проникність і проліферацію капілярів, локальну ексудацію, клітинну інфільтрацію, фагоцитарну активність, відкладення колагену і активність фібробластів, пригнічує утворення рубцевої тканини та запалення. Протизапальна дія після закапування триває 4-8 годин. При місцевому застосуванні системна абсорбція є низькою. Після закапування в очі дексаметазон добре проникає в епітелій рогівки, клітини кон’юнктиви та у рідину передньої камери ока. Його максимальна концентрація (30 нг/мл) там реєструється через 2 години, період напіввиведення — 3 години. При застосуванні у вуха максимальна концентрація в крові спостерігається через 15-90 хвилин. Виводиться з організму у вигляді метаболітів. Приблизно 60% дози — з сечею у вигляді 6-β-гідрогідексаметазону. Період напіввиведення з плазми крові становить 3-4 години. З альбумінами сироватки крові зв'язується 77-84%.


Показання

Лікування собак, котів, дрібних екзотичних і декоративних тварин за гострих та хронічних запалень очей і вух, які є наслідком бактеріального, хімічного або травматичного впливу — кон’юнктивіт, блефарит, кератит, кератокон’юнктивіт, іридіт, іридоцикліт, виразки та ерозії рогівки, захворювання очей після травм, потрапляння чужорідних тіл чи агресивних сполук, у перед- та післяопераційні періоди, а також лікування отиту, отореї, зокрема спричинених стороннім втручанням.


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату.

Не застосовувати при вірусних та грибкових враженнях очей і вух, одночасно з нестероїдними протизапальними препаратами, теофіліном, амфотерцином та іншими препаратами, що виводять кальцій, та під час вакцинації.


Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарат струшують і закапують в кон’юнктивальний мішок по 1-2 краплі 2-4 рази на день (у складних випадках протягом 1-2 днів закапують по 1-2 краплі кожні 2-3 години) або слуховий прохід по 1-4 краплі (залежить від маси тварини) 2-3 рази на день.

За наявності значних гнійних або слизисто-гнійних виділень проводять попередню гігієнічну обробку очей або вух: закапують 3-4 краплі та видаляють виділення стерильним марлевим тампоном, після чого закапують 1-2 краплі препарату. Курс лікування до повного одужання становить 5-10 днів.


Застереження

При застосуванні в рекомендованих дозах побічних явищ, як правило, не виникає.

При закапуванні в очі інколи можливі місцеві подразнення, свербіння, сльозовиділення, які швидко проходять, зрідка — алергічні реакції, а при тривалому застосуванні — розвиток вторинної глаукоми, стероїдної катаракти. Обережно застосовувати тваринам віком до 7 днів та вагітним тваринам.


Умови зберігання

У сухому, темному, недоступному для дітей місці, за температури від +10 до +25 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом місяця.


Термін придатності

2 роки.
Захворювання очей у собак і котів

У собак і котів існує безліч захворювань очей, але найчастіше трапляються такі: хвороби повік, очної ямки, слізного каналу, кон'юнктиви, рогівки, ураження судинної та сітчастої оболонки ока, патології кришталика, глаукома, запалення очей.

Хвороби повік — найпоширеніша група захворювань, які супроводжуються почервонінням та потовщенням країв повік, у основи вій можуть з'являються лусочки, скоринки, виразки. Вії випадають, краї повік товщають, що призводить до постійної сльозотечі та може викликати навіть рубцевий заворот повік.


Серед захворювань повік можна виділити:


 • дерматит — запалення шкіри повік із втратою волосяного покриву (причини — інфекція або алергія);
 • блефарит — запалення країв повік (причини — авітаміноз, хімічний опік, укуси бліх, проникнення мікробів або вірусів).

Не рідко трапляються генетично обумовлені захворювання:

 • трихіаз / дистрихіаз — вії ростуть у бік очного яблука / у бік очного яблука у кілька рядів (частіше страждають собаки таких порід, як
 • йоркширський тер'єр, мопс, пекінес, англійський бульдог, кокер-спанієль, боксер тощо);
 • заворот повік — повіки деформуються та завертаються у бік рогівки (частіше страждають собаки таких порід, як мопс, пекінес, французький бульдог, спанієль, шар-пей, чау-чау, група молосів; коти порід перси, британці, сфінкси, екзоти);
 • виворіт повік — повіки вивертаються назовні з випинанням кон'юнктиви (страждають собаки таких порід, як сенбернар, бладхаунд, бассетхаунд, бордоський дог, бернський зененхунд, коти хворіють рідше);
 • запалення третьої повіки — почервоніння очей, набряк у внутрішньому куті ока; сльозяться очі.

Захворювання слізного каналу проявляються як зарощення або закупорка слізного каналу (атрезія) — повне або часткове заростання каналу, яким сльоза відтікає з кон'юнктиви в носову порожнину. Клінічно проявляється у вигляді постійної сльозотечі, випадінні волосся на нижніх повіках. Ця патологія частіше буває вродженою. Переважно зустрічається у собак порід кокер-спанієль, пудель, пекінес; у котів порід перси, британці, екзоти.

Синдром сухого ока виникає при гіпофункції слізної залози (недостатнього вироблення сліз). Найчастіше зустрічається у йоркширських тер'єрів, ши-тцу, пуделів, мопсів, пекінесів, англійського бульдога, кокер-спанієля. Клінічно проявляється у вигляді дискомфорту, спазму повік, почервоніння кон'юнктиви, гнійних виділень.

Кератит — запалення рогівки (оболонки ока). Може бути інфекційним, алергічним, аутоімунним, посттравматичним (як наслідок пошкодження рогівки), авітамінозним.

Клінічно кератити можуть виявлятися у вигляді нагноєнь, виразок (супроводжуються некрозом рогової оболонки різного ступеня). Основними клінічними проявами є спазми повік, порушення цілісності поверхні рогівки, відчуття стороннього тіла в оці (тварина турбується, намагається чухати уражене око), почервоніння кон'юнктиви, гнійні виділення.

Проте найбільш відоме усім захворювання очей — це кон’юнктивіт собак і котів — запалення слизової ока.


Види кон’юнктивіту


Причинами виникнення кон'юнктивіту насамперед є механічні пошкодження, мікроорганізми, віруси, ендогенна інфекція (у котів — ринотрахеїт та панлейкопенія; у собак — чума м'ясоїдних, інфекційний гепатит).

Клінічно проявляється виділеннями з очей різного характеру, почервонінням, набряком кон'юнктиви, спазмом повік, закисають очі.

Навесні або восени, коли відсутня трава вітер піднімає куряву/пил, яка запорошує очі особливо собакам невеликих порід. Це також спричинює запалення кон’юнктиви.


Як лікують очі собакам і котам


Придбайте протизапальні очні краплі для собак і котів та прочитайте інструкцію з застосування до них. Змоченим ватним диском протріть очі від зовнішнього куточка до внутрішнього. Можна застосовувати фізіологічний розчин. Закапайте очі згідно з рекомендаціями в інструкції.

Універсальним засобом для очей, що здатний подолати більшість захворювань є краплі Цифлодекс виробництва компанії «БРОВАФАРМА». Краплі Цифлодекс для собак і котів містять протизапальний та протиалергійний компонент (дексаметазон) та антибіотик широкого спектра дії (ципрофлоксацин). Такий склад препарату допомагає швидко усунути запалення повік, третього повіку, кон’юнктиви, рогівки, звузити судини, зупинити свербіж, зменшити витікання та закисання очей. У разі механічної травми ципрофлоксацин не дозволить потрапити бактеріям та спричинити більш серйозні порушення.

Краплі Цифлодекс застосовують 5-6 разів на день протягом щонайменше 3 днів.Цифлодекс можна замовити в інтернет-магазині компанії «БРОВАФАРМА» або купити у ветеринарній аптеці без рецепта лікаря та одразу почати лікування свого улюбленця. Проте, якщо за три дні лікування симптоми захворювання не зникли або повернулися через кілька днів після завершення курсу, потрібно звернутися до лікаря ветеринарної медицини.

Переглянуті товари
Антимікробні
Цифлодекс, 10 мл флакон
Назва препарату
Цифлодекс
Артикул
000013915
Штрихкод
4820012503407
Номер РП
АВ-06569-01-16
Групи препаратів
Антимікробні, Протизапальні
Лікарська форма
Суспензія, Каплі
Діючи речовини
Ципрофлоксацину гідрохлорид, Дексаметазон натрію фосфат
Види тварин
Собаки, Коти
Застосування
Зовнішньо
Призначення
Для очей, Для вух
Показання
Блефарит; Виразки; Дерматит; Ерозія; Запалення; Кератит; Кератокон’юнктивіт; Кон’юнктивіт; Нежить; Отит; Риніт
Є в наявності
Артикул: 000013915
10 мл флакон
43.20 грн
Купити
Viber
Онлайн чат
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Винница Днепр Житомир Запорожье Ивано-Франковск Киев Кропивницкий Луцк Львов Николаев Одесса Полтава Ровно Сумы Тернополь Ужгород Харьков Херсон Хмельницкий Черкассы Чернигов Черновцы