Комплексна кормова добавка для покращення метаболізму у тварин та птиці, резистентності, показників конверсії корму та загальних показ¬ників обміну речовин. Має антифібротичну, антиоксидантну та гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів та нормалізує функціонування печінки.
Назва препарату | Карсилін |
Артикул | 000018702 |
Штрихкод | 4820012505616 |
Номер РП | d-UA-10-20 |
Групи препаратів | Гепатопротектори, Регулятори травлення |
Лікарська форма | Розчин |
Діючи речовини | Метіонін, Силімарин, Бетаїн, Сорбіт, L-карнітин |
Види тварин | ВРХ, Вівці, Кози, Свині, Коні, Собаки, Коти, Кролики, Хутрові звірі, Лисиці, Гуси, Качки, Індики, Кури, Фазани, Перепілки, Голуби |
Застосування | Перорально з кормом, Перорально з водою |
Призначення | Для печінки, Для жовчних шляхів, Для стимуляції обміну речовин |
Показання | Аденовіроз; Бабезиоз; Гепатит; Гепатопатія; Піроплазмоз |
Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день.
Вартість доставки оплачує покупець згідно діючих тарифів «Нова Пошта».
Безкоштовна доставка у відділення «Нова Пошта» при замовленні від 1000 грн.
1 мл препарату містить:
L-карнітин — 50 мг
силімарин — 20 мг
бетаїн — 20 мг
метіонін — 10 мг
сорбіт — 200 мг
Розчин вишнево-коричневого кольору, прозорий.
Комплексна кормова добавка для покращення метаболізму у тварин та птиці, резистентності, показників конверсії корму та загальних показ¬ників обміну речовин. Має антифібротичну, антиоксидантну та гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів та нормалізує функціонування печінки.
Карнітин — амінокислота, яка споріднена за дією з вітамінами групи В і синтезується в печінці. Бере участь у транспорті жирних кислот через мітохондріальну мембрану, є важливим фактором підтримання рівня коензиму ацилювання (коензиму А) у клітинах всіх типів, має виражені анаболічні властивості, стимулює синтез білків м’язової тканини, мобілізує ліпіди з жирового депо (печінка, м’язи, жирова тканина), покращує апетит у тварин, активність ферментів травних залоз та секреторну функцію ШКТ, засвоєння поживних речовин з кормів, зменшує інтенсивність апоптозу клітин всіх типів, підвищує інтенсивність надходження органічних кислот та кетонових тіл до циклу Кребса (це запобігає розвитку ацидозу та кетозу), тонус скелетних м’язів та міокарду, сприяє швидкому відновленню після технологічних стресів та фізичних навантажень.
Силімарин — суміш флавоноїдів з плодів розторопші плямистої (Silybum marianum), сильний антиоксидант, блокує рецептори і транспортні системи на клітинній мембрані, які забезпечують перенесення токсичних речовин у клітину, знижує активність макрофагальних клітин, синтез гама-глобулінів, блокує ліпооксигенази і циклооксигенази, забезпечуючи протизапальну, імуномодулюючу та антиканцерогенну дію. При взаємодії з мембранами клітин флавоноїди інгібують активність цАМФ та процесу активації фосфоліпаз і забезпечують цитопротективний захист гепатоцитів. Через структурну подібність зі стероїдними гормонами силімарин стимулює синтез білка і регенерацію гепатоцитів.
Бетаїн — триметильна похідна гліцину, важлива для реакцій переметилювання та є «донором» метильних груп. Має жовчогінну, гепатопротекторну та ліполітичну дію. Активізує реакції метаболічного метилювання та жировий обмін в печінці, сприяє нейтралізації токсичних речовин і поліпшенню функціонування печінки, позитивно впливає на процеси гідратації в клітинах, підвищує тонус клітини в цілому та стимулює процеси травлення.
Метіонін — незамінна амінокислота, має метаболічну та гепатопротекторну дію, є донатором рухомих метальних груп, необхідна для синтезу холіну, через дефіцит якого порушується синтез фосфоліпідів із жирів та відкладення в печінці нейтрального жиру. Бере участь в обміні сірковмісних амінокислот, у синтезі адреналіну, креатиніну та інших біологічно важливих сполук, активує дію гормонів, вітамінів (ціанокобаламіну, аскорбінової і фолієвої кислоти), ферментів, білків, знижує концентрацію холестерину і підвищує концентрацію фосфоліпідів крові. Знешкоджує деякі токсичні речовини шляхом метилювання.
Сорбіт має дезінтоксикаційну та жовчогінну дію, відтворює об’єм циркулюючої крові. Накопичується в печінці у формі глікогену і бере участь в енергетичному обміні.
Застосовують великій рогатій худобі, коням, свиням, вівцям, козам, птиці, собакам, котам, хутровим звірям для стимулювання обміну речовин, поліпшення процесів метаболізму в печінці, зниження ризику розвитку жирової дистрофії печінки, детоксикації, стимулювання регенерації гепатоцитів та нормалізації функцій печінки, підвищення загальної резистентності організму, зменшення негативного впливу стресів під час перегрупування, гіпотермії, транспортування, вакцинації, інтенсивної хіміотерапії, зміни раціону і умов утримання, а також з метою пришвидшення росту тварин при відгодівлі. Добавка покращує показники конверсії корму за рахунок його кращого засвоєння, стимулювання процесів травлення та засвоюваності поживних речовин.
Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин кормової добавки. Не застосовувати з антибіотиками тетрациклінової групи та пероральними вакцинами.
Застосовують перорально, індивідуально та груповим методом, з водою або кормом у таких дозах на 10 кг маси тіла на добу:
Добову дозу можна ділити на дві частини і давати через 10-12 годин, курс — 5-10 днів, за необхідності та особливо у разі ураження печінки — 15-20 днів.
Персонал, який працює з препаратом, має дотримуватись загальних санітарно-гігієнічних правил.
Не перевищувати рекомендованих доз. При значному передозуванні у тварин може спостерігатися зниження апетиту, розлад роботи ШКТ через жовчогінну дію кормової добавки.
Невикористаний продукт утилізують згідно з чинними вимогами.
У темному місці за температури від +5 до +25 °С.
Після відкриття флакона препарат використати протягом місяця, водний розчин препарату — протягом доби.
2 роки.