Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Каталог товарів
Мова:
Українська
 • Русский
Ваш регіон доставки:
Бровафом, 100 г контейнер

Бровафом, 100 г контейнер

БРОВАФАРМА
2021-06-22 UAH 63.60
Антипротозойні
Оплата
Способи оплати замовлення на сайті інтернет-магазину:
 • Готівкою (при самовивозі з нашого складу в м. Бровари, б-р Незалежності, 18 А)
 • Накладений платіж (при отриманні товару у відділенні компанії-перевізника)
 • Банківський переказ (у касі відділення будь-якого банку або з вашого розрахункового рахунку)
 • Онлайн оплата через LiqPay (банківською картою VISA та MasterCard)
LiqPay — це популярна система миттєвих платежів, яка створена ПриватБанком. LiqPay дозволяє безпечно та легко оплачувати товари і послуги в інтернет-магазинах банківськими картами систем VISA / MasterCard.
Доставка
Інтернет-магазин пропонує доставку:
 • У відділення «Нова Пошта»
 • Кур'єром «Нова Пошта» за адресою Одержувача
 • Самовивіз з нашого складу в м. Бровари, б-р Незалежності, 18 А


Замовлення, зроблені після 12:00, відправляються на наступний робочий день. Відстежити терміни доставки замовлення можна в мобільному додатку або за номером накладної на сайті компанії «Нова Пошта».

Вартість доставки оплачує покупець. Оцінка вартості доставки здійснюється згідно діючих тарифів компанії-перевізника.

Також інтернет-магазин пропонує скористатися безкоштовною доставкою у відділення «Нова Пошта» при сумі замовлення від 1000 грн (тільки для роздрібних клієнтів).
Собаки
Кішки
Хутрові звірі
Лисиці
Голуби
Діючі речовини:
фуразолідон; окситетрацикліну гідрохлорид; метронідазол
Лікарська форма:
порошок для перорального застосування
Фасування:
Фармакологічні властивості

Комплексний антимікробний препарат широкого спектру дії.

Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик.

Метронідазол належить до групи 5-нітроімідазолу і має протипротозойними та протимікробними властивостями.

Фуразолідон — синтетичний антибактеріальний та протипротозойний засіб, похідна нітрофурану.

Є в наявності
Артикул: 000001117 Штрихкод: 4820012503049
63.60 грн
Купити
Інструкція Бровафом
Опис

Бровафом

порошок для перорального застосування


Склад

1 г препарату містить: 

фуразолідон — 70 мг

окситетрацикліну гідрохлорид — 30 мг

метронідазол — 100 мг


Опис

Порошок світло-жовтого кольору, не розчиняється у воді.


Фармакологічні властивості

Комплексний антимікробний препарат широкого спектру дії.

Окситетрациклін — бактеріостатичний антибіотик. Діє на грампозитивні мікроорганізми — Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynеbacterium spp., Erysipelothrix spp., грамнегативні мікроорганізми — Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., найпростіших Protozoa, мікоплазми Mycoplasma spp., рикетсії Rickettsia spp., хламідії Chlamydia. Механізм дії полягає у порушенні синтезу білка та зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани бактерій.

Метронідазол належить до групи 5-нітроімідазолу і має протипротозойними та протимікробними властивостями. Механізм його дії полягає в біохімічному відновленні 5-нітрогрупи метронідазолу внутрішньоклітинними транспортними протеїнами анаеробних бактерій і найпростіших. Відновлена 5-нітрогрупа метронідазолу взаємодіє з ДНК мікробної клітини, інгібує синтез її нуклеїнових кислот, що веде до загибелі мікроорганізму. Ефективний проти Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis, Giardia intestinalis, Entamoeba histolytica, облігатних анаеробних бактерій Bacteroides spp. — B. fragilis, B. distasonis, B. ovatus, B. thetaiotaomicron, B. vulgatus, Fusobacterium spp., Veillonela spp., деяких грампозитивних бактерій Eubacterium spp., Clostridium spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp.

Фуразолідон — синтетичний антибактеріальний та протипротозойний засіб, похідна нітрофурану. У бактерій порушує процес клітинного дихання, пригнічує біосинтез нуклеїнових кислот, блокує ферментну систему. Залежно від концентрації дає бактеріостатичний або бактерицидний ефект. Активний проти грамнегативних паличок Escherichia сoli, Salmonella spp., Shigella spp., Proteus spp., Klebsiella spp., Citrobacter spp., грампозитивних коків Streptococcus spp., Staphylococcus spp., найпростіших Giardia, Trichomonas. Опірність до фуразолідону розвивається повільно. Активує фагоцитоз, не пригнічує імунну систему.

Окситетрациклін після перорального застосування поступово абсорбується. Максимальна концентрація в крові досягається через 30-60 хвилин і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Період напіввиведення у собак становить приблизно 4-6 годин. Окситетрациклін проникає практично в усі органи і тканини, але максимальний рівень спостерігається в легенях, печінці, жовчі, репродуктивних органах і нирках. Концентрація в легенях, ШКТ, м’язах та селезінці така сама, як в плазмі крові. Низька концентрація спостерігається у цереброспинальній рідині, вона не досягає терапевтичного рівня. Антибіотик проникає через гематоенцефалічний бар’єр і плаценту. Метаболіти утворює у незначній кількості, виводиться в основному з сечею і жовчю, у лактуючих тварин — з молоком.

Метронідазол після перорального застосування швидко і повністю всмоктується з ШКТ, легко проникає в органи та тканини. Ступінь його розподілу досягає 70-95% маси тіла тварини. Має високу проникну здатність. Досягає бактерицидної концентрації у більшості тканин та рідин організму, включаючи мозок, спинномозкову рідину, порожнини абсцесів, слину, жовч, статеві виділення, амніотичну рідину, проходить гематоенцефалічний і плацентарний бар'єр. Vd у дорослих — приблизно 0,55 л/кг. Cmax в крові залежно від дози становить 6-40 мкг/мл. Час досягнення Cmax — 1-3 години. Зв'язування з білками плазми — 10-20%. Близько 30-60% метронідазолу метаболізується шляхом гідроксилювання, окислення і глюкуронування. Основний метаболіт (2-оксиметронідазол) також має протипротозойні та протимікробні властивості. T1/2 при нормальній функції печінки — 8 годин (6-12 годин). Нирками виводиться 60-80%, у незміненому вигляді — 20%, з калом — 6-15%. Нирковий кліренс — 10,2 мл/хв.

Фуразолідон після перорального застосування погано всмоктується у ШКТ і діє в основному в кишечнику. Після абсорбції швидко розповсюджується у тканинах, включаючи центральну нервову систему. Концентрація в крові наростає паралельно зі зменшенням кількості фуразолідону в кишечнику. Вже за годину після перорального застосування він виявляється в крові, за 2 години його вміст у крові і сечі досягає бактеріостатичної концентрації, яка утримується протягом 12 годин. Не утворює високих концентрацій у крові і тканинах (включаючи нирки), оскільки швидко метаболізується у печінці, перетворюючись на амінопохідну. Виводиться в основному нирками (65 %), частково — із жовчю, досягаючи високих концентрацій у просвіті кишечнику, завдяки чому є ефективним за кишкових інфекцій. За нирковій недостатності препарат кумулюється у крові внаслідок уповільненого виведення.


Показання

Лікування та профілактика тварин за захворювань, що спричинені мікроорганізмами і найпростішими, чутливими до діючих речовин препарату:

 • собаки, коти — захворювання ШКТ, профілактика ускладнень після пологів та хірургічних втручань;
 • хутрові звірі (лисиці, песці, норки) — ентерит, еймеріоз (кокцидіоз печінки);
 • голуби — гістомоноз, еймеріоз, сальмонельоз, трихомоноз.


Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, ураженнями ЦНС, продуктивним тваринам, самицям у період вагітності та лактації.

Не застосовувати одночасно з ефедрином гідрохлоридом, феноміном, етаноловмісними препаратами.


Умови зберігання

У сухому, темному місці за температури від +4 до +25 °С.

Суміш з кормом згодовувати тваринам протягом доби!


Термін придатності

3 роки.

Застосування

Способ применения и дозы

Препарат дают перорально вместе с кормом в следующих дозах:

 • собаки, коты — 0,15-0,2 г (эквивалент 10,5-14 мг фуразолидона, 4,5-6 мг окситетрациклина гидрохлорида, 15-20 мг метронидазола) на 1 кг массы тела, 3 раза в сутки, курс — 4-7 дней;
 • пушные звери (лисы, песцы, норки):
  – взрослые животные — 0,2-0,25 г (эквивалент 14-17,5 мг фуразолидона, 6-7,5 мг окситетрациклина гидрохлорида, 20-25 мг метронидазола) на 1 кг массы тела, 3 раза в день, курс — 3 дня;
  – молодняк во время отлучения — 1-1,5 г (эквивалент 70-105 мг фуразолидона, 30-45 мг окситетрациклина гидрохлорида, 100-150 мг метронидазола) на 10 голов ежедневно, курс — 14 дней;
 • голуби — 3-4 г (эквивалент 210-280 мг фуразолидона, 90-120 мг окситетрациклина гидрохлорида, 300-400 мг метронидазола) на 1 кг корма ежедневно, курс — 7-10 дней.


Предостережения

При длительном использовании препарата возможно возникновение аллергических реакций (кожная сыпь, крапивница, зуд), гепатита, кристалоурии, патологий крови (лейкопения, агранулоцитоз, тромбоцитопения).

Характеристики
Назва препарату Бровафом
Артикул 000001117
Штрихкод 4820012503049
Номер РП AB-01007-01-10
Групи препаратів Антипротозойні, Протипаразитарні, Кокцидіостатики, Антимікробні
Лікарська форма Порошок
Діючи речовини Метронідазол, Фуразолідон, Окситетрацикліну гідрохлорид
Види тварин Собаки, Коти, Хутрові звірі, Лисиці, Голуби
Застосування Перорально з кормом
Показання Гістомоноз; Діарея; Кокцидіоз; Сальмонельоз; Трихомоноз; Еймеріоз; Ентерит
Задати питання експерту
Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі магазину. Наші кваліфіковані спеціалісти обов'язково вам допоможуть.
Запитання (0) Відгуки (0)
Написати відгук
Написати відгук
Переглянуті товари
Антипротозойні
Бровафом, 100 г контейнер
+2
Назва препарату
Бровафом
Артикул
000001117
Штрихкод
4820012503049
Номер РП
AB-01007-01-10
Групи препаратів
Антипротозойні, Протипаразитарні, Кокцидіостатики, Антимікробні
Лікарська форма
Порошок
Діючи речовини
Метронідазол, Фуразолідон, Окситетрацикліну гідрохлорид
Види тварин
Собаки, Коти, Хутрові звірі, Лисиці, Голуби
Застосування
Перорально з кормом
Показання
Гістомоноз; Діарея; Кокцидіоз; Сальмонельоз; Трихомоноз; Еймеріоз; Ентерит
Є в наявності
Артикул: 000001117
100 г контейнер
63.60 грн
Купити
Забули пароль
Введіть Email на який буде відправлено тимчасовий пароль
Якщо ви новий користувач
Зареєструйтесь
Забули пароль
Введіть Email на який буде відправлено тимчасовий пароль
На вказаний Email надіслано тимчасовий пароль, введіть його
Якщо ви новий користувач
Зареєструйтесь
Передзвонити вам?
EMPTY, дякуємо за реєстрацію!
Для підтвердження e-mail зайдіть до свого поштового сервісу
Увага!
Якщо Ви не виявили наш лист, перевірте папку "Спам" або "Реклама". Додайте адресу health@brovapharma.ua в свій список контактів, щоб Ви могли і надалі отримувати наші повідомлення.
Brovapharma
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Мій кошик
Ваш кошик порожній!
0
0 товар на суму:
0.00 грн
Сума замовлення:
0.00 грн
Швидке замовлення
Оформити замовлення
Знижка 10% на перше замовлення після реєстрації!
Виберіть своє місто
Івано-Франківськ Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Київ Кропивницький Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Задайте своє питання